problem z wejściem do Dzielnicy Handlowej - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

bobekzaglady,
Dla innych graczy wyjaśniam: tak jak pisał Lionel - wszystko pięknie działa.
Lionel,
Nie sądzę. Po po prostu wczyta ci się poprawnie obszar.
bobekzaglady,
Czy ja dobrze rozumiem, że jak skopiuje ten plik do siebie, to będę miał ukończone wszystkie questy które on skończył i zainicjowane przez niego wszystkie zmiany w fabule gry mającej związek z Dzielnicą Handlową?
Lionel,
To zależy w którym jesteś akcie. Jeżeli w I, to najlepiej by to był save z I aktu.

Cytat

katalogu mam przekopiować plik z lokacją dzielnicy handlowej, bodajże "marchant quarter", do swojego folderu z savem?


Tak o to chodzi.
bobekzaglady,
W każdym savie mam po 13 plików ROS.

Nie wiem czy cię dobrze zrozumiałem, ktoś ma mi przesłać katalog z savem z 2 aktu lub późniejszych (nie wiem ile w nwn2 jest aktów) i z tego katalogu mam przekopiować plik z lokacją dzielnicy handlowej, bodajże "marchant quarter", do swojego folderu z savem?
Lionel,
Sprawdź w katalogu saves, czy masz 13 plików ros., jeżeli nie to musisz skopiować brakujący plik z wcześniejszego zapisu.
Jeżeli masz wszystkie 13, to zostaje poprosić jakiegoś gracza, który jest właśnie w II akcie, żeby przesłał ci jedną nagrywkę, wtedy skopiujesz plik z lokacją dzielnicy i wszystko powinno działać. Oczywiście przed wszystkim zrób kopię zapasową.
bobekzaglady,
Gram w podstawową kampanię NwN2 z zainstalowanym dodatkiem: "Maska Zdrajcy" i kiedy bez żadnych błędów doszedłem do Neverwinter to nie mogę dostać się dalej - do dzielnicy handlowej. Wszędzie mogę podróżować np. do Fortu Locke, czy do Highcliff ale kiedy staram się dostać do wcześniej wymienionej lokacji to po wczytaniu 13 obszarów w menu wczytywania, zaczyna się "wczytywanie modułu" no i wtedy wywala mnie na pulpit i wyskakuje raport o błędach. Po paru próbach i restarcie kompa zaktualizowałem wersję do 1.10, wcześniej miałem podstawową wersję - 1.0 ale nic nie pomogło. Próbowałem też dostać się do dzielnicy handlowej z paru innych miejsc, nie tylko z Doków Neverwinter.

Kiedyś grałem w podstawkę bez zainstalowanej Maski Zdrajcy i nie jestem pewny ale chyba jeszcze w momencie kiedy wybrałem się do dzielnicy handlowej ciągle grałem bez dodatku. W każdym razie wtedy bez problemu mogłem tam podróżować.

Nie będę opisywał jaki mam komputer bo mam dokładnie taki sam od kiedy grałem pierwszy raz i opisanego błędu nie było. Powiem tylko, że mam XP proffesional SP 2.

Gdzieś wyczytałem, że problem może tkiwć w plikach gry...

Będę wdzięczny za jakieś wskazówki, pozdrawiam.
Wczytywanie...