Towarzysz dinuś - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Neo,
Może to było coś z wersją, nie wiem ale zaktualizowałem i o dziwo mogłem wybrac dino już nawet na samym początku.
Dzięki za wszystko, pozdrawiam.
Izanagi,
Na pewno nie został stworzony tylko dla Umoji .Nie wiem jak jest z druidami bo nigdy ni mi nie grałem ale chyba chodzi o ten sam atut który zyskują łowcy i u mnie za każdym razem gdy dochodziłem do bodajże siódmego poziomu dostawałem atut towarzysz dinozaur.
Lionel,
Może ten atut został specjalnie stworzony dla Umoji, on przecież ma dinozaura. Na razie nie mogę sprawdzić, więc pewności nie mam.
Neo,
Niestety ale to nic nie pomogło. Nie wiem czy w ogóle można (jeżeli nie to po co w ogóle go utworzyli co nie?). Próbowałem kodami nawet ten atut dostać ale dalej mogę mieć tylko zwykłego zwierzaka. w opisie piszą że wymagania to Zwierzęcy towarzysz wiec trochę to dziwne chyba że........

Czy to może mieć coś wspólnego z wersją gry? Jak sądzicie?
Zeal,
wg. dnd3.5 druid może zmieniać zwierzęcych towarzyszy mając odpowiedni lvl na 7 można dostać pierwszego dino, a na 10 Megaraptora o ile mnie pamięć nie myli. W NWN2 grałem tylko u kumpla i chwile więc nie wiem jak tam jest
Neo,
W toolsecie wyczytałem w atutach istnienie atutu Towarzysz dinozaur. Próbowałem wielu kombinacji ale nie mogę się go nauczyć. Wie ktoś może jak to można zrobić?
Pozdro
Wczytywanie...