Zakończyliśmy IV serię Konkursów Wiedzy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Fodro,
Miło się znaleść w śmietance fanów gier i nie tylko.
Ammon,
GameExe spełnia marzenia.
Ven'Diego,
Ale reflex ;p
Atis,
Pierwszy raz w życiu coś wygrałam. O KUR--
Jestem taka szczęśliwa, chciałabym podziękować mojej mamie, mojemu tacie, mojej siostrze...
Zeal,
w końcu coś wygrałem , a smycz i kubek mi się przydadzą koszulke chce XL:P
Strażnik,
Przed chwilą skończyłem rozdawać odznaczenia. Jeśli komuś nie przyznałem jakiegoś odznaczenia, niech zgłasza mi to PMką.
Lavo,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Enemir Orme dnia sob, 05 wrz 2009 - 13:33 napisał

Podziękujmy też twojemu dilerowi

A, cholera. O nim zapomniałem. Tak, dziękuję i jemu.

A fanki są tylko się wstydzą.

No i gratuluję innym.
Enemir Orme,
Podziękujmy też twojemu dilerowi, za to, że sprzedał ci taki towar, po którym uwierzyłeś, że masz jakieś fanki.
No i gratuluję zwycięzcom, czego przed chwilą nie zrobiłem
Lavo,
Chciałbym podziękować mojemu sensei, który nauczył mnie sztuki walk forumowych, mojej mamie i babci bez których nie uzyskałbym tejże nagrody. Dziękuję też wszystkim moim fankom.
Kresselack,
:* Marud, jesteś kochany. Ale to naprawdę nie męczy Koniec OT. Jak ktoś już gratulował, to spadać z tego tematu
Enemir Orme,
Ej, nie męczcie Kressa o jego wiek. Niedługo ma te swoje 18... które zmienia tyle, że trzeba wydać kilkadziesiąt złociszy na debilny kawał plastiku, a alkohol i szlugi sprzedają tak samo
Kresselack,
Napisałem "pub"? Przecież to jasne, że chodziło mi o sklepik szkolny. Inteligentny człowiek z miejsca by się domyślił
Taramelion,
Co ty w pubie robiłeś? Soczek zapijałeś?
Kresselack,
No, Strażnik, to mnie wkurzyłeś. Już się chwaliłem jednej lasce w pubie, że mam Puchar Mądrości za Baldur's Gate...
Strażnik,
Nastąpi małe opóźnienie, odznaczenia zostaną przyznane najpóźniej w niedzielę.
Taramelion,
Enemir mamy tylko XXXL...
Strażnik,
Odznaczenia i pagony przyznam dzisiaj. Gratuluję serdecznie wygranym.
Enemir Orme,
Już Szajt raczył mi na gg pogratulować No cóż... dwa konkursy wygrane, a i tak nie zdobyłem niczego co by mnei w pełni usatysfakcjonowało. Kubek na studia się przyda jednak xD A koszulka oby minimum XL xD

[EDIT] A pagony itp. to gdzie?!
Wiktul,
Kucze no, a tak liczyłem na pamiątkowy długopis...
Courun Yauntyrr,
Tylko nie zapomnijcie wysłać swoich danych, bo nie będzie nagród Gratuluje
Wczytywanie...