Trick ze skórzaną zbroją - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

the_klauzz,
nikt w tych czasach nie uzywa juz wytrychow?
Sosna,
Jak dla mnie to wykorzystanie błędu w grze, równie dobrze można wpisać kod i wyjdzie na to samo, a mimo wszystko 100sz to nie tak wiele nawet jak na początek gry (wtedy jest w miarę prosto o pieniądze i nie potrzeba ich zbyt wiele)
Wojownik Światła,
no tak ale tutaj mozesz ukraść zbroję w dowolną porę i nie trzeba wydawac pieniędzy na czar
jacksonheyes,
Ja tam nie użyłem jakiegoś specjalnego triku. Po prostu uśpiłem strażnika i zdążyłem wszystko zabrać z kufrów i wrócić tą samą drogą.
Krix,
Łatwiej uciec przez mur, za tymi skrzyniami można się wspiąć i zeskoczyć z drugiej strony. Można też uśpić strażnika i chyba dało się tam przejść po dachach.
Wojownik Światła,
Znalazłem sposób na zdobycie skórzanej zbroi (na początku gry za darmo). Podchodzimy do strażnika pilnującego magazynu(jednak nie za blisko) ustawiamy sie twarzą w stronę bramy, wciskamy i przytrzymujemy klawisz "PageDown" aż wejdziemy do magazynu. Gdy strażnik nas zaczepiy wciskamy "KONIEC" i obrabiamy magazyn. Żeby wyjsc powtażamy całą czynność
Wczytywanie...