Ognisty Szpon Beliara - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Kruk.,
Ja akurat zajmuję się filmami dlatego kody są potrzebne.Ten szpon który ma Aya to autorzy chcieli aby to była najpotężniejsza broń w grze ale odpuścili sobie .
Ulu-Mulu,
Nom to jest akurat bardzo łatwe bo na YT erol czy tam ezi wytłumaczyli jak zrobić efekty na broniach , zbrojach itp
Wojownik Światła,
To proste żeby zrobić płonącą Nadję trzeba przerobić jej strój obwatela na ognisty
VL,
To napisz. Akurat tego nie uważam za żadne kody, a kto nie chce, nie musi go włączać.
Wojownik Światła,
Dobrze że nie napisałem jak zrobić płonącą Nadje...
jacksonheyes,
Na kodach to akurat wszystkie chwyty dozwolone. Szczerze powiem, że nie lubię grać na kodach zwłaszcza w Gothic 2 noc kruka.
Wojownik Światła,
Mam dla was pewną ciekawostkę (nie wiem czy ją znacie ale jak tak to nie obrażajcie mnie). wpiszcie "b marvin b" włączcie konsole i wpisujcie: "insert aya_testmodell" i wciśnijcie enter. Pojawi wam się babka która ma ognisty Szpon Beliara (ta babka za niewielką opłatą nawet zechce wam zawsze pomagać ;D). Po zabiciu tej babki otrzymujemy broń dwuręczną: obrażenia:130(lepiej niż oryginały) i wypasistym wyglądzie!!!!
Wczytywanie...