Nowa edycja kolekcjonerska F3? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Valandil Falassion,
W tej sytuacji faktycznie poczekam do jesieni. Jeśli nie pojawi się ta nowa edycja, to może chociaż ceny dodatków spadną. Albo np. Cenega wyda je u nas osobno. Tak czy siak dzięki za info.
Tokar,
Każdy dodatek można pobrać za pośrednictwem serwisu Windows Live, za około 50 zł. za jeden. Niestety owa usługa nie jest dostępna w Polsce, a Cenega nie pofatygowała się, aby zamieścić w pudełku z grą kodu aktywującego program. Oznacza to, że nie da się obejść tej blokady według starej zasady "Jestem Brytyjczykiem". Masz wersję wydaną przez Cenegę, w dodatki nie pograsz.

Jak jesteś zdeterminowany to musisz kupić Fallout 3 w Stanach czy w innym Reichu. Osobiście jednak myślę, że nie warto przepłacać, bo same dodatki nie wiele wnoszą do samej gry (prócz "Broken Steel", który podnosi górny limit poziomu do 30, ale od tego masz mody) i z wyjątkiem "The Pitt", który trzyma jako taki poziom, prezentują się one żenująco i są niezłym ździerstwem.
Valandil Falassion,
To lipa trochę. A jak się ma teraz sprawa z tymi dodatkami na PC? Trzeba za nie płacić, czy można je pobrać skądś za darmo?
Tokar,
W październiku na świecie ma wyjść "Game of the Year Edition", który to zawiera samego Fallouta 3 + wszystkie cztery oficjalne "dodatki". Cena jest jednak mocno zaporowa (ponad 200 zł.) oraz nie wiadomo kiedy i czy toto w ogóle w Polsce wyjdzie (Cenega coś niby przebąkiwała, ale jak potrafili zrobić obsuwę wersji konsolowej gry o ponad rok... ).
Valandil Falassion,
Obiło mi się gdzieś o uszy, że na jesień planowana jest edycja F3 ze wszystkimi wydanymi dotychczas dodatkami. Ktoś wie może coś więcej na ten temat? Pytam, bo mam teraz okazję kupić samego F3 po całkiem sensownej cenie i nie wiem - brać, czy czekać do jesieni?
Wczytywanie...