Hex turniej - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Vaerin,
Ja mam czas.. Nie, inaczej. MOŻE będę mieć czas na początku lutego.
Kresselack,
Odświeżasz, Fav

Ja mam, ale już zapomniałem, jak się w to gra :] Można chyba wszystko zacząć od nowa. Ligę zrobić, na przykład.
Favar,
Odświerzam. Mam czas w przyszły weekend. Kto ma? ;D
Vaerin,
Ja ostatnio nie mam zbyt wiele czasu na samo fae, a co dopiero na hexa. Cięgle coś się dzieje, także wybaczcie.
Louis,
ja posłałem do wszystkich. jedna osoba odpowiedziała, umawialiśmy się trzy razy, ale nie udało się, więc dałem sobie spokój na jakiś czas...
Shasfana,
Nie unoś się Nikt Ci nic Favciu nic nie zarzuca. No okej, ludzie z mojej grupy - dziś między 19-20 jeżeli jesteście zainteresowani. Jeszcze PMkę poślę.
Favar,
Jesli uznajecie mnie za jakiegoś wielkiego organizatora to się mylicie. Sami się zainteresujcie, sami napiszcie do swoich przeciwników.
Shasfana,
Chyba upadło ;p
Majarek,
I co i co i jak?
Shasfana,
Favar, pasuje. Akurat będę miała dostęp do komputera co prawda kosztem imprezy, ale dla Was wszystko
Eni,
Już jestem, już odpowiadam. Byłam przez ostatni tydzień w Grecji i nie za bardzo miałam dostęp do komputera. Przepraszam
Kresselack,
A Eni w ogóle nie ma Nie odpowiada na pm.
Favar,
Ok, dobra, nie mozemy się zgrać.

Hm.

Co moja grupa powie na sobotę, 19?
Matthias Circello,
Sądzę, że z Marudasem i Lav nie będę miał problemu się umówić, więc możemy jechać z tym koksem ;p
Vaerin,
Ej, ej, ej! Ja też chcę, ja też chcę! Da rade mnie tam jeszcze do was wcisnąć?

Nick: Carr.
Favar,
Wszyscy na wszystkich. bądźmy realistami, nie uda nam się zrobić jakiegoś superwyszukanego turnieju. Kto wygra, awansuje do finału.
Kresselack,
Ej, moment, to ma być taki 4-osobowy mecz każdy na każdego, czy może każdy z każdym walczy 1 vs. 1, a potem robimy bilans wygranych i przegranych?
Majarek,
Favar będę miał parę pytań zanim zagramy. Na Gadu, ok?
Favar,
Każda z ekip startuje niezależnie. Jeśli jutro szaska i maeg będą przy kompach, to nasz grupa może nawet jutro.
Majarek,
Kiedy start?
Wczytywanie...