Problem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

ufretin,
Zapomniałem że po formacie trzeba sterowniki^^ wstyd^^ Ale dzięki za pomoc do zamknięcia;)
Marqur Salymy,
Nie wiem, czy jesteś, czy nie, ale tu masz rację

To musi być wina sterowników.
kuchikisan,
Zainstalowałeś wszystkie sterowniki? Directx'a? Wydaje mi się, że to wina braku sterowników do karty graficznej, ale ekspertem nie jestem.
ufretin,
Witam,
grałem w g3 około 5 miesięcy temu. Miałem zainstalowanego cp1,6 full. Gra chodziła mi na średnich wymaganiach sprzęt nie pozwalał na wyższe standardy. Wczoraj musiałem zrobić formata i usunął mi się gothic. Savy miałem w razie czego na innym dysku więc ok. Ale zainstalowałem ją ponownie, spatchowałem włączam czekam... Wyskakują reklamy przeczekałem skończyła się ostatnia reklama i czekam na pojawienie się menu... No i się nie doczekałem wyskoczyło mi na monitorze 'No signal imput selector' czy jakoś tak i monitor zgasł. Muzyczka z g3 grała komp dalej chodził ale monitor nie reagował. Wcisnąłem alt+ctrl+del i znów załapał. Włączam ponownie g3 a tu to samo;/ Przeinstalowałem gre 3 razy i nic. Możecie mi powiedzieć co się dzieje z góry dzięki za odpowiedź.
Wczytywanie...