Oceń moją lampkę! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Courun Yauntyrr,
Linijka jest metalowa, tylko metalowa mogła być, jeśli rozumiecie o co chodzi
kami,
Ta, też się zastanawiałam czy szuka analogii między Faerunem a Polandią... może pająki?

Pędzelek i mi się rzucił, ale linijka wydała mi się jednak pełniejsza znaczeń i dwuznaczności
Lionel,
jaki patriotyzm - mapa polski na biurku
jeżeli chodzi o tę małą lampkę, to wygląda jak odstraszacz do komarów, takie dziwne skojarzenie
Ati,
Mi się podoba, sama bym taką chciała, myślisz, że przez swą nazwę przyciąga forsę?

P.S. Tar, Ty mnie kiedyś zabijesz XD Rozczulające są te emoty.
Taramelion,
Lampka taka teges - normalna, linijka też... Ale pędzelek?


Najlepsza jest jednak mapka hmmm Faerunu?
Tamc.,
A mnie się podoba. Do twarzy jej z tym kotem.
Kresselack,
Kot pochłania energię ze źródeł mocy, dobrze, dobrze.

kami, co się linijki czepiasz. Ja rozumiem, gdyby to był KOREKTOR, ale linijka? ;p

Lampeczka jest kijowa. W życiu bym takiej nie kupił Nie mój styl. Wolę bardziej gówniarskie rzeczy, wiesz, tenteges.
kami,
Tam kotek... Linijka już bardziej, kot to stróż normalności. Ale linijka, w takim wieku? Myślałam, że z niektórych plebiscytów się wyrasta
Marqur Salymy,
Sweetaśna ;D Ci powiem.
Courun Yauntyrr,
Zatem to nie kotek mnie oczernia. Uf, a już się martwiłem o swoją psychikę.
Strażnik,
No chodź pajęczaku przerośnięty, mam taki ładny kaftanik...

Lampka wygląda ciekawie (o ile chodzi o to małe coś na biurku obok głośnika), ale to oprawiona mapa Faerunu na ścianie zdecydowanie bardziej przemawia za "Psycholem".
Courun Yauntyrr,
Kolejny z serii moich tematów, które winne mi przynieść tytuł psychola roku w forumowym plebiscycie.

Ale do rzeczy. Dziś dojechała do mnie moja wspaniała lampka, która w sklepie otrzymała dość enigmatyczny kod-nazwę: FORSA.
Z radości postanowiłem podzielić się z wami tym faktem i spytać - jak wam się podoba moja nowa lampka? Stara z racji ciążącej na niej nienawiści (raz mi prawie spadła na głowę) została umoczona - dosłownie

Wczytywanie...