Metoda na Kruka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ulu-Mulu,
Lol xDDDD wystarczy przywołać 1 demona on rozwala Kruka 4 ciosami
xXRadekXx,
Łatwo go można pokonać z jakimś dobrym mieczem 1H zadając mu szybko obrażenia.
krzycholol,
ja tam jak ty mówisz bryła lodu ale i tak naparzam na niego jeden raz miałem taki błąd gry że gdy kruk wyciągnął szpon beliara ja go sobie wziąłem ale i tak nie mogłem nim jeszcze walczyć al za to kruk był w tedy tak słaby że bardzo szybko go załatwiłem


P.S.ten bug występuje najwięcej w NK
Darnith,
Bryła lodu i ciach ciach Kruka już po 20 sekundach nie ma
Sutal,
W sumie każdy przeciwnik jest bardzo łatwy. Wystarczy gdzieś wejść, zejść i komputer nie wie co robić ;x
Sosna,
Ja tam nie kombinuję przesadnie, może i moja metoda nie jest jakaś super, ale biorę po prostu jednego mixa speeda i walczę, czasem odbiegnę i zaatakuję z dogodniejszej pozycji i tyle
Sutal,
Wydaje mi się, że najlepszym sposobem jest zamiana w smoczego zębacza czy innego dobrego potworka.. Kruk ginie w kilka sekund
Skaja,
Nawet jak zablokujemy to pierun walnąć może
Ravenica Darial,
Ja mam sposób chyba najprostszy na świecie- blok,cios,blok,cios,blok,cios. I tak albo do mojej pomyłki albo do jego śmierci
jacksonheyes,
Może trochę przesadziłem, bo rzeczywiście kruk używa szponu beliara, ale wystarczy przyzwać kilka szkieletów.
Raphagorn,
Ja, grając magiem ognia, rzucałem na Kruka runiczny sen, naparzałem go, dopóki się nie obudził, a jak się obudził, to go znowu usypiałem, i tak do skutku

Jeden szkielet zabija Kruka? Co ty mówisz? Chyba wiele czasu minęło, odkąd ostatni raz grałem w Gothici
jacksonheyes,
Ja mam lepszy sposób przywołuje sobie jednego szkieleta, a on pokonuje kruka bardzo szybko.
Skaja,
Mam dobrom metodę na kruka wystarczy rzucić zaklęcie strach na niego i biec za nim, on później będzie biec w ścianę a my go możemy zabić bez problemu
Wczytywanie...