[Drakensang: The Dark Eye] Rękawice - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_tik tak*,
a u mnie płantarz boroownoghotuta (czy coś) nie ma nic co tu jest napisane, plis o co hodzi.
Gość_*,
Witam!
Czy w Drakensang: TRoT jest możliwość zdobycia płytowych opachów? Zauważyłem że dostępne są płytowe karwasze(te bez rekawic), ale nigdzie nie ma tych płytowych opach... Hm... A da się jakoś zmodować, żeby te opachy były dostępne w River of Time? Przejrzałem niemieckie fora dotyczące modowania itd, lecz z niemieckiego jestem cienki... Hehe. Liczę na odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam fanów serii Drakensang. Gracz.
Lionel,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia niedziela, 17 października 2010, 13:53 napisał

Natomiast Płytowe Opachy można nabyć u Roppela w Tallon lub płatnerza na Głównym Targu w Ferdok.
Gość_king julian*,
A u jakiego kupca to można kupić?
Gość_*,
Dzięki za odpowiedzi.
Lionel,
Miejsce zwane Głównym Targiem znajduje się wyłącznie w Cytadeli Hrabiowskiej.
Gość_*,
Na placu Praiosa , domu woźnicy, porcie czy w cytadeli hrabiowskiej
Lionel,
Na Głównym Targu, nie placu.
Gość_*,
na jakim placu w Ferdok
Lionel,
Krasnoludzie Rękawice sprzedaje Kupiec Momplosh, ale można je znaleźć również w Głębiach Grulduru, Komnacie Teleportacyjnej, poziom I.
Natomiast Płytowe Opachy można nabyć u Roppela w Tallon lub płatnerza na Głównym Targu w Ferdok.
Gość_*,
Gdzie można kupić Krasnoludzkie Rękawice i Płytowe Opachy?
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Rękawice", znajdującym się w dziale "Drakensang: The Dark Eye". Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...