[Gothic II] Gothic II - solucja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_LAKB*,
Cóż, solucja ogólnie niezła, choć brakuje kilku przydatnych rozwiązań i nie zawsze jest całkiem ścisła z grą.
Gość_Anonim*,
stary dzienki bo bvez ciebie bym nie przeszedł rozdziału 6 i 5 bo nigdy nie patrzyłem na mape morska wyspy irdorath
Gość_Anonim*,
po 1 nocy w górniczej doli jak jestes w rozdiale 4 to łowcy sa tam gdzie lodowa czesc doliny ale jak wchodzisz to nie uzywaj runy tylko idz i spotkasz tam gdzie biffa reszte łowców a nauczyc usuwac luski moze cie nauczyc ten koklo goscia w lekkim pancerzu łowcy
Carlos_95,
Łowcy potem przenoszą się w różne miejsce, część będzie w jaskini przy głównej rzece blisko zamarzniętej części doliny. Gorn np. siedzi pod drogą prowadzącą do Twierdzy i pomaga nam się do niej dostać. A Diegiem można się dostać tylko od strony Nowego Obozu, trzeba przejść koło podziemnego grobowca (weterani Gothic 1 wiedzą o co chodzi) i zejść na dół i potem iść przy Starej Kopalni drogą na przełęcz
IgiX97,
Bo potem łowcy smoków przenoszą się gdzie indziej. Idź najlepiej do Talbina i gdy wyjdziesz z jego obozowiska to w skręć w lewo. Łowcy będą w jaskini.
Gość_Ryrzak*,
Pomocy! W IV rozdziale obok Biffa nie mam innych łowców smoków!! Ominąłem jakiś dialog?(gram bez solucji w 95% gry)

Pozdro
Gość_jako taki*,
Bo masz go zaprowadzić nie do zamku na na górniczje dolinie tylko do zamku w Korhinis;p a tekst jest taki bo prowadzisz go w kierunku orków. jak coś pisze pomoge
Gość_Guest*,
Jest napisane, że da radę wyprowdzić Diega z GD. I nawet mam takową misję... TYLKO, ŻE GDZY CHOĆ TROCHĘ PÓJDĘ W KIERUNKU PREZEŁĘCZY ON WYJEŻDŻA Z TYM SWOIM "textem" - "Ty mnie wogóle ni słuchasz! Nie zbliżaj ssię do zamku!"!! Wie ktoś jak go tam doprowadzic?
Lionel,
idź wciąż na zachód od wykopalisk Magów Wody
Gość_Guest*,
nie mogę znaleźć grobowca Quahodrona
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z solucją gry "Gothic II"! Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...