Olbrzymy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Theoden,
Bardzo silne stworzenia zamieszkujące jaskinie oraz góry. Walczący maczugą olbrzym jest trudny do pokonania, choć bardzo głupi podobnie jak troll. Jest niczym chodząca skała. Żywi się kozami, bydłem, owcami oraz większymi rybami.
Zgubiony,
Taa, olbrzymy... Broń prawie inteligentna o olbrzymiej sile rażenia...
W Sadze były fajne, ale powoli ich przybywało (walki Olbrzymy vs Krasnoludy były świetne)... Ogólnie duże, głupie i nieporęczne (trudno gdzies zmieścic tak wielkie cielsko).
Tylko cały czas nierozumiem dlaczego w zadnym spotkanym przeze mnie systemie nie ma inteligentnych olbrzymów- chocby kilku...
Finkregh,
Hmm.... Lubie olbrzymy.
Zajebista siła przebicia
Zajebista siła
Zajebisty wzrost
Gość_Vampire Lord*,
Te w NWN pokoznane sią całkiem ładnie, szczególnie jak mają miecz wielkości...cholernie dużej. No i są dosyć trudnymi przeciwnikami 8)
Łaku,
Olbrzymy, ogry, cyklopy ogólnie są spoko- mi też niepodba się wzirenuek olbrzymów w Frogotten Realms. Nie wiem czemu przypomniała mi się gra saga i intro do niej- tam między innymi mozna zagrac olbrzymami a na intrze widzimy atak krasnoludzkiej ekipy na dom olbrzmów. :mrgreen:
Lord_Patos,
Co sądzicie o olbrzymach ??? Mają zazwyczaj około 3 - 5 m. Chodzą po ciepłych krainach i najczęściej zamieszkują w jaskiniach(czasami z trolami). Na stare zniszczone łachy naszywają poprostu kolejną łate i tak w nieskończoność.....myją się bardzo rzadko i wógóle tego nie lubią..
Za to są bardzo silni Ja ich raczej nie lubie ale podoba mi się ich wizerunek w NWN.
Wczytywanie...