[Neverwinter Nights] Poradnik Tworzenia Postaci - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lionel,
Fabuła jest najważniejsza!
Wiktul,
Komentarz pisany bezwzględnie przez eksperta dla ekspertów Świadczy o tym poziom merytoryczny argumentów (nie, bo tak) oraz prezentowana kultura wypowiedzi. Z pewnością wszyscy teraz z pełnym przekonaniem rzucą się do testowania Twoich propozycji, drogi N3ro. Na przykład ja, noob, który od 10 lat grania w NwN nigdy nie wybrałby Barda jako postaci czarującej (bardziej z pobudek fabularnych, niż mechanicznych, ale te ostatnie naprawdę nie wszystkim spędzają sen z powiek).
Gość_N3ro*,
Poradnik pisany przez nooba dla noobów. Nikt normalny nie połączy Łowcy z Mistycznym łucznikiem, ponieważ taka konfiguracja nie przyniesie żadnych bonusów (klasa Łowcy poza avatarem nie ma nic wspólnego z łucznictwem). Już lepiej wybrać wojownika dla większej ilości atutów (sama specjalizacja zwiększy obrażenia o 4). Lepszym pomysłem jest również wybór Barda od Czarodzieja,, dzięki któremu zyskamy Upadanie i mniej stracimy pkt AB (ataku bazowego).
Gość_PlusHack*,
No szkoda ale jak potwór ma 60 (Bo to maks ogółem) i my to rzadne wyzwanie bo jesteśmy nie pokonani i praktycznie jeden potwór lub dwa mogą nam dorównać. A fajnie mieć jakieś porządne walki. PlusHack
Gość_Kathleen*,
Szkoda, że można mieć najwyżej 40 poziom i tylko 3 klasy...
Kathleen
Wczytywanie...