Twierdza Hlaalu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Neo,
Musisz odnaleśc jaskinię w której ukrywają się bandyci i ich wyeliminowac. załącze screena z poradnika który miałem na płycie z grą.

Bez_tytułu.jpg


Mam nadzieję że sie przyda.
Pozdro

PS. Kilka razy próbowałem robi ten quest ale tylko raz mi się udało, i tylko dzięki poradnikowi.
Choć ta twierdza wygląda jak twierdza wolę wieżę Telvanni. Ma mały minus -> jest daleko od miasta ze środkiem transportu.
Gość_Pietras*,
No więc problem przedstawia się następująco:

Buduję sobie twierdzę Hlaalu, mam już 2 poziom i tytuł Arcymistrza (wykonałem wszystkie zadania a kolesia na plantacji nie zabiłem tylko przekonałem do siebie). I teraz klops, bo Driler mi mówi że mam się zatroszczyć o jakichś bandytów.

Cytat

Ród Hlaalu darzy cię wielkim szacunkiem, Pietras, i gotów jestem przekazać w twoje ręce odpowiednio okazałą twierdzę. Jednak zanim ktokolwiek zechce się do niej wprowadzić musisz znaleźć jakiś sposób by ją ochronić przed bandytami.

Nie odblokowują się żadne nowe tematy, babka w Gildii Wojowników nie ma mi nic sensownego do powiedzenia a tego wojownika (czytałem opis), Fjargorna czy jak mu tam, nigdzie nie ma i nie wiem jak go zwerbować. Do kopalni też nie przyszli górnicy, koleś w Gnisis twierdzi, że będzie tam jak tylko zbierze górników. Przeczekałem lekko z rok w świecie gry i takiego, nikt nie przyszedł.

Rozmawiałem chyba ze wszystkimi którzy mogliby pchnąć budowę twierdzy do przodu i nadal nic. Nie mogę rozpocząć ostatniego questa z twierdzą. Jak ktoś ma jakieś rozwiązanie (tudzież kody journala, bo UESP nie działa chwilowo) to byłbym wdzięczny za pomoc, bo bardzo zależy mi na budowie tej twierdzy. Pozdrawiam.
Wczytywanie...