Problem przy instalacji - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Atis,
Taaaaak? A niech mnie CDP w dupę pocałuje, jeśli mam się z tym tak bawić.
W każdym razie dzięki za podpowiedź.
duke000,
Też miałem taki błąd tyle, że przy instalacji Maski Zdrajcy. Po prostu zrobiłem jeszcze więcej wolnego miejsca. Ten instalator wymaga jakby na dysku musiało być tyle miejsca żeby zmieścić całość gry czyli już razem z podstawową NWN 2 a nie tylko miejsce potrzebne na dodatek. Wiem, że wydaje się to głupie ale mi pomogło.
Gość_*,
Mam identyczny problem. Tylko w komunikacie pokazuje, że "ten dodatek wymaga 3651 MB wolnego miejsca". Nie pomogło ani zwolnienie miejsca na wszystkich dyskach, ani reinstalacja całej gry. Nigdzie nie znalazłem informacji na temat tego problemu.
Atis,
W sumie nie wiem czy powinnam zakładać nowy temat, ale nigdzie, jak internet długi i szeroki, nie znalazłam odpowiedzi na nurtujący mnie problem. Otóż mam problem z instalacją Gniewu Zehira. Po odpaleniu instalatora i zgodzeniu się z punktami w umowie licencyjnej pojawia mi się coś takiego:
[ CLICK ].
Chcę zauważyć, że na dysku gdzie mam zainstalowaną podstawkę NWN2 razem z Maską Zdrajcy mam ok. 5,5 GB miejsca wolnego, specjalnie zrobionego dla Gniewu. Dla zobaczenia czy to coś pomoże, posprzątałam trochę na dysku systemowym zostawiajac, niewiele, bo niewiele, 1,5 GB wolnego. I nic. Pomysł jak się pozbyć niefajnego komunikatu?

(ostatnio mam strasznie dużo problemów...)
Wczytywanie...