Turniej Konfederacji Dzieci Bhaala - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Remiq,
Witajcie!

Na wstępie chciałbym się przywitać i przedstawić! Jestem Remiq i jestem reprezentantem największego polskiego klanu Baldur's Gate- Children of Bhaal (link- wrota.cob.netarteria.pl). Jak może niektórzy z was (forumowiczów Game Exe) wiedzą, mój klan od dawna przymierzał się do organizacji II edycji ligi Bg2. Teraz, gdy posiadamy już poprawioną wersję modu do gier Person Versus Person w Bg2 (czyli BG FIGHT autorstwa Shinigamiego; link- wrota.cob.netarteria.pl/download/applications/BG_Fight_v3.rar) i regulamin ligi nic nie stoi na przeszkodzie. By jednak sprawdzić przygotowanie przed szeroką promocją, postanowiłem jako główny sędzia i organizator stworzyć próbny turniej (link (znajdziecie tu aktualizacje turnieju i regulamin)- forum.cob.netarteria.pl/viewtopic.php?t=3840)). Zachęcam wszystkich do rywalizacji w tej prestiżowej imprezie jak i do zamawiania u mnie postaci .

Pozdrawiam was Bhaalątka :* !

[Dodano po 6 dniach]

Przypominam, iż do godziny 0:00 dnia dzisiejszego przyjmuję jeszcze zgłoszenia. W ciągu następnych dni od czasu zakończenia rejestracji graczy pojawi się terminarz.
Wczytywanie...