Problem z opisem Bezpowiekiego Oka Tal Rasha - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Courun Yauntyrr,
A niby zawsze tak dopieszczają grę Dziękuję za zainteresowanie, najwidoczniej bug - na szczęście to tylko opis a nie moc przedmiotu
Wiktul,
No tak, wszystko jak trzeba. Zatem nie wiem, nie będę kombinował. Jeśli normalnie wszystkie statystyki działają pod wpływem zestawu, to potraktuj to po prostu jako kolejny, wyjątkowy bug Mnie się taki nie trafił, podoba mi się równie co "Ogromny Ogromny Miecz"
Courun Yauntyrr,
Sprawdzałem w necie, niby ok. Dla pewności pokażę tak zbroję, jak i Oko, osobno:

Wiktul,
Może i tak. Statystyki ma normalne? Nie ma dwukrotnie większej wytrzymałości niż standardowo w zestawie albo coś? Może ktoś sobie lekko coś podrasował w jakimś Hero Editorze? Nic innego do głowy mi nie przypełza...
Courun Yauntyrr,
Znalazłem ten przedmiot, slota dodałem po wykonaniu zadania dla Larzuka. Nic z tym przedmiotem nie robiłem, a opis działał dopóki nie założyłem zbroi. Tę ostatnią kupiłem, nie wiem co ktoś z nią robił.
Wiktul,
No to mnie zaskoczyłeś... A znalazłeś to to, czy odkupiłeś/dostałeś od kogoś? Sam nie wiem już, ale może ktoś przy tym majstrował... Sam już nie wiem. Nie dzieją się przypadkiem takie wałki, kiedy wyjmujesz w Kostce runę z przedmiotu, który ją miał?
Courun Yauntyrr,
Nie jest craft. Wsadziłem runę - po najechaniu runa na chwilkę miga i znika, zaś opisu nadal nie ma. Zestaw jest kompletny, wszystko działa, ale jest jak na załączonym wyżej screenie Po zdjęciu przedmiotu do plecaka opis jest - jedynie nie ma go w momencie, gdy wyposażyłem w niego moją blizzkę.
Wiktul,
Hmm.... ciekawe. Rozumiem, że nie jest to żaden craft.... A próbowałeś po prostu włożyć cokolwiek? Runę? Klejnot? Kamień?
Courun Yauntyrr,
Vendui.


Grając w Diablo 2 udało mi się zdobyć cały zestaw sławnego Tal Rasha. Zakładam na koniec Straż Tal Rasha i widzę, że mam całość. Wszystko fajnie do momentu, gdy najeżdżam na broń - Bezpowiekie Oko Tal Rasha. Nie ma kompletnie opisu!

Wygląda to tak:



Co ciekawe, po wymianie tego elementu na analogiczny wszystko było ok. Podejrzewam, iż to kwestia tego, że w tamtym mam gniazdo. Tak wygląda po wymianie - wszystko wtedy w porządku:




Ktoś ma pomysł co mogę zrobić?
Wczytywanie...