Srebrny Miecz - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Czyli będąc Misztrzem Broni (kosy) Miecz Gith będzie udawał, że jest kosą, dobrze rozumiem?
Lenwe,
Z drugiej strony srebrne miecze są tak cholernie magiczne, że dostosowanie wyważenia i gabarytów do preferencji właściciela(z którym są silnie związane) powinno być pestką. Ostatecznie mniejsza, bo i tak skończyłem grać.
LIRAEL,
może tak być że z MB nie działają , bo by było niezłe przęgięcie;) ale zwykłe atuty prażyły z srebrnym mieczem z tego co pamiętam a szkoliłem postać na katany(klimat) i miał premie z aututów ulubina broń itp.
Lenwe,
O, spoko, dzięki, już się bałem, że starannie przygotowywana postać pójdzie się je... pobiegać sobie sama po otchłaniach dysku;p

[Dodano po 10 dniach]

Dopowiem tyle : dupa. Do miecza nie działają dopaki z klasy MB. Mimo wszystko Katana Nicości bez problemu rozpłatała Człowieka Bez Twarzy w parę rund...
LIRAEL,
Ta broń jest uniwersalna, jeżeli masz szkoloną postać pod jakiś konkretny oręż to z tego co pamiętam będzie miał bonusy też srebrny miecz z tego tytułu...
Ammon,
Ja swego bohatera szkoliłem w walce długim mieczem i końcowe etapy gry - mając już Srebrny Miecz Gith - szły mi nad podziw dobrze.
Lenwe,
Otóż mam pewien dylemat, Srebrny Miecz, to jedna z najpotężniejszych broni, jeśli nie naj w NWN2, więc, chcąc go dobrze używać, na co mam brać atuty? W opisie jest napisane tylko, że to miecz, ale nie wiem czy długi, czy sejmitar, czy coś innego. Czy mistrz broni w katanie dostaje swoje premie walcząc tym mieczem?
Pierwszy raz grałem zauroczony klasą czarnoksiężnika,więc mi to latało, bo i tak był tylko do ozdoby i dopaki do cech, ale teraz grając MB nie wiem czy jest większy sens wyczekiwać tej broni. Ma ktoś jakieś pojęcie?
Wczytywanie...