Duele- kto na kogo, no i jakim sposobem? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Zeal,

Użytkownik Łaku dnia śro, 25 sie 2004 - 21:07 napisał

.Generalnie został jeszcze Nekrofil ale to łatwy przeciwnik- mozna go zabić samym huraganem

Nekro vs dru ele ja wiem nie mówiłbym że nec śmierdzi chyba że na najnowszych zasadach e-pvp ale one są żałosne

Użytkownik Łaku dnia śro, 25 sie 2004 - 21:07 napisał

Moje doświadczenie na duelach podczas gry windruidem [z lećutkimi elementami przyzwania]-
:arrow: dzięki zbroji cyklonu, Czarki [chyba że jakieś półboginie tylko] mogą nam naskoczyć, Palowie na pieść niebios robią nam porpostu NUL, to samo półpaki radosnej Aśki

Aska>dru ele czemu? nawet jeśli stary włączysz zbroje cyklonu mindblast i lezysz bo zbroja w końcu ci się wyczerpie a dru bez fhra może asce po smyrać

Użytkownik Łaku dnia śro, 25 sie 2004 - 21:07 napisał

Moje doświadczenie na duelach podczas gry windruidem [z lećutkimi elementami przyzwania]-
:arrow: dzięki zbroji cyklonu, Czarki [chyba że jakieś półboginie tylko] mogą nam naskoczyć

Stary każda dobra sosa fb>dru ele blizzka lub orbka ma z nimi problem (za duży cold down)
Gość_Guest*,
sorka fb. najmniej dostaje jak narazie w dupe od regu epvp. A co do barbów -> aska cs ~~ hoto w lapke ss w drugą z eldem albo ładnym joolkiem i jazda. Ja osobiście wolne gre na zamkniętych serwerach =] fajnie się gra lajtką. Jedyne co mi dokucza to brak chillinga na amy. Co do necra bone. Dobry jak ktoś umie skipy robić =]
Smoon Lodowe Serce,
Nekromanta _ rzuca na przeciwnika więzienie z kości i zabija go włócznią z kości. Proste i skuteczne.
Amazonka - co tu dużo mówić, nawet nie wiesz kiedy włócznią dostaniesz.
Barbarzyńca - mogą być bardzoooo szybcy, czasami starcza jeden cios
Gość_darksamurai*,
Kiedyś miałem Pala na 57 lvlu. Fanatyzm i Zapał, czasami Szarża. Wróg bez szans. Tylko trzeba jeszcze dopasować itemy. Tyle taktyki.
Soundwave,

Użytkownik Dany dnia Jun 3 2005, 03:03 PM napisał

A co do tematu, to każda postać ma szanse wygrać duela. Zależy od rozdanych umięjętności i umiejętności gracza (i od ekwipunku ).

[post="32835"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Wreszcie gadasz od rzeczy. Jednak jak mówiłem w 1.10 te różnice pomiedzy postaciami; bogatymi i biednymi sie bardziej pogłębiły. Czuć to nie Deunan?
i tak btw.. najpierw gadałeś o assce... potem o kumplu, który wymiata z łukiem 2-4 bez poisona... Przecież to drugie jest co najmniej nierealne XD
Dany,
Nie chodzi mi o niego. On tylko zna sposób ogólny jak walczyć, używać umiejętności na duelach. Sam nie gra zabójczynią. Widział tylko u swoich znajomych. A chyba przestał już grać kilka dni temu, bo mu się Diablo po 5 latach ( ) znudziło ( ja w to tyle grać nie potrafiłem). Teraz już pewnie nie jest na bieżąco.
A co do tematu, to każda postać ma szanse wygrać duela. Zależy od rozdanych umięjętności i umiejętności gracza (i od ekwipunku ).
Soundwave,
... 530ed/50ll = 530% zwiekszone dmg i 50 life leech =)
Assa? To dawaj acc tego twojego kumpla. Sprawdzimy czy tak wymiata. poison jest legalny =)? Przykro mi XD ale nie 290 czy 313 XD
Dany,
Mógłbyś ten skrót wyjaśnić, bo go nie rozumiem

Cytat

botd 430ed i 50ll XD

A assa moze dużo zrobić, jak nigdy nie widziałeś takiej to już nie mój problem.
A mój kolega to akurat duperem nie jest(czego nie mogę powiedzieć o innych).

Cytat

posiona to on nie odkrył
jeżeli chodziło ci o poison, to chyba wiesz, że nie mozna używać tego na duelach.
Soundwave,
ta?? a mój kumpel ma botd 430ed i 50ll XD. Assa to smiec z definicji... nie strzasz, że ww assa zrobi cos pb necro bo sie ze smiechu ludzie zaplują. A co ten Twój kumpel ma? Cały inv dupowanych 290s? lol posiona to on nie odkrył
Dany,
Jak ktoś umie grać to można zabić każdą postacią, z dupnym ekwipunkiem. A jedną z najlepszych posatci jest zabójczyni (tzw. "zabójczyni postaci"). Ale trzeba bardzo dobrze umieć grać. A sposobu wam nie podam
Mam kolegę, który pokonuje amka vs. amka on na 60 ona na 90, on z łukiem ze sklepu 2-4 obr. a ona z WF. Pozostawie beza komentarza zachowanie ludzi, którzy mają "kasę"
Soundwave,
hahaha XD. Najpierf skok i trąba? lol... wierz mi tylko n00bz00rsi się na to dadzą. Barbem trzeba biegac nie latac bo many masz z 2xx w najlepszym przypadku XD
Na duelki najlepszymi postaciami są ultassin, necro pb, pal foh/smite. Nie da rady z nimi jak ktoś umie grać XD
Łaku,

Cytat

barby raczej korzystają z leap attack jeśli ktoś im ucieka i po ciosie whrilwind


Ninja to co ty napisałeś to dla barba samobójstwo- w przypadku ataku z wyskoku, druid wie gdzie on spadnie i biorąc pod uwage to że atak z wyskoku jest wolny jak cholera, może odbiec i puścić w miejsce gdzie przed chwilą stał z 3 tornada- co koniczy się zejściem barba z tego świata.
Ninja_Man,

Cytat

Co do barbenów- trzeba cały czas uślinie krążyć wokół nich z radosnych huraganem i zaczekać aż ta dupa wołowa zarzuci trąbe powietrzną- wtedy niemoże zmienić kierunku przez chwile i mamy czas by puscić na niego tornado- tornado zresztą puszczamy co jakiś czas mu pod nogi


barby raczej korzystają z leap attack jeśli ktoś im ucieka i po ciosie whrilwind
Łaku,
Ninja w temacie o Hamach [Hammerdierach], wypowiedziałem już swoją opinie że oni na duele są średni. Chcoiarz te połączenie z szarża rzeczywiście może dać im pole do popisu.
Moje doświadczenie na duelach podczas gry windruidem [z lećutkimi elementami przyzwania]-
:arrow: dzięki zbroji cyklonu, Czarki [chyba że jakieś półboginie tylko] mogą nam naskoczyć, Palowie na pieść niebios robią nam porpostu NUL, to samo półpaki radosnej Aśki. Cały szkopół tych pojedynków polega na tym żeby regularnie odnawiać zbroje cyklonu i dość szybko złapać uciekające przed nami postacie [Aśkę ciężko jak cholere].
:arrow: Co do barbenów- trzeba cały czas uślinie krążyć wokół nich z radosnych huraganem i zaczekać aż ta dupa wołowa zarzuci trąbe powietrzną- wtedy niemoże zmienić kierunku przez chwile i mamy czas by puscić na niego tornado- tornado zresztą puszczamy co jakiś czas mu pod nogi.
:arrow: A oto wrogowie którzy windowi sprawiają trudności: Bowmazonka, Palek na szarże, i Assysanka na sztuki walki [lot smoka nieźle kopie po nerkach]- w przypadku Amy trzeba ją poprostu dogonić i modlić się żeby kierowana nas nie dogoniła a ustrzeliła naszego zwierzaka. Gdy przeżyjemy i ją dogonimy [cuda się zdarzają] to puszczamy tornadka. Z palem nalezy postępywac generalnie tak samo jak z barbem,a z asską to jest już fart- albo ona nas zaciacha albo nasze wiatry ją rozerwą.
Generalnie został jeszcze Nekrofil ale to łatwy przeciwnik- mozna go zabić samym huraganem uciekając przy okazji przed duchami z kości.

Cóż jeszcze podsumowanie winda- tornado jest dobre bo ma zmienną trajektorie i nigdy nie wiadomo gdzie pierdyknie- huragan jest świetny, zwąłszcza przeciw postacią które mozna zamrozić. :mrgreen:
Ninja_Man,
Specjalistą od pvp nie jestem... ale ukryć się nie da że najlepsze są postacie nie-meele jak chociażby

Trapassa
Necro z Bone Spirit
Hammer
Sorca
Bowama
Druelementalist

kolejność przypadkowa...
oczywiście również bardzo emocjonujące są pojedynki meele postaci (choćby bvb)
Łaku,
Temat generalnie poświęcony duelą, w związku z którymi nasuwa się kilka ciekawych kwesti:
:arrow: taktyki dotyczące samej walki.
:arrow: rodzaje postaci- czy kto przeciw komu nie ma szans,a kto z kim wygra odrazu?
Wczytywanie...