v.1.10 rewolucja czy leworucja? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Soundwave,
1.10 jest zdecydowanie lepszym patchem od 1.09. Poprawia wiele błędów jak np. bug ze starymi, wprowadza nadziały lvl czyli gdzie od kiedy warto biegać no i daje o wiele wiecej możliwości jesli chodzi o schemat rozwoju postaci. W 1.09 necro można było mieć na novę, ducha, cursa i golema wymastahowanego (na przykład) a teraz albo ciuciu albo papu.
Co do cBN, na którym gram jush x lat ... Jest tragedia. Pogłębiły sie różnice pomiędzy bogatymi i biednymi (nie wierzysz? idź na duelki), no i zlamowano najważniejsze umiejętności jak tele czy bo przez co niektóre postacie stały się słabsze. Zdecydowanierewolucja
Dany,
Mi się patch 1.10 nie podoba(przestałem grać w Diablo po nim). Jest kilka nowych rzeczy, które mi nie odpowiadają, a zwłaszcza brak możliwości zdobywania doświadczenia będąc w czyjejś drużynie.
Łaku,
Noo ale synergie są miodzik- pozwalają na tworzenie ładnych nowych taktyk i jednocześnie nie ma zdlonosci "całkiem do dupy", bo zawsze gdy się nieprzydają to posłużą jako synergia do czegoś lepsiejszego. :mrgreen:
Pozatym wyrównano szanse postaci na duelach- przedtem nekromanci szans nie mieli, teraz radzą sobie bardzo sprawnie.
No i kilka nowych itemków [dobrze że są teraz po 4 złote przedmioty specjalne dla klasy] i zdaje się słów runicznych.
Ogólnie myśle że patch 1.10 to powolna ewolucja ku lepszemu Diablo. :wink:
Ninja_Man,
jak wam sie podoba 1.10.. wszyscy czekali na niego z utęskieniem.. sam nie mogłem sie doczekac tych wspaniałych rzeczy - synergie, nowe unikaty, trudniejsza rozgrywka, ladder etc etc etc... zapowiadało się pięknie... ale jest jedno co w moich oczach stawia 1.10 niżej niż 1.09...

a są to.. krowy...

w 1.09 mordowało sie biedne zwierzatka bez wytchnienia - tam było najwięcej expa.. teraz są baalruny... ale baale są za szybkie to raz... a po 2 nie trzeba ''openera''.. co powoduje że nie ma baali narodowych... na Pol-hc dawniej chodziło sie całym kanałem na krowy... gra krowa01//pl była prawie non stop aktywna... grałem wtedy zealotem - pal z fana i zealem... musze przyznać ze najlepiej mi się wtedy grało... grałem z takimi ludźmi z pol-hc jak *HW-Sacra *Szelest (nie nie zabiłeś mnie ) *Hc-Mysza *Hc-Rasta *KaZeroTe *Dib_Hc i tak dalej... jak amki z windforcami kłóciły się z którą mam chodzić (fana dawał 36% ias co przy multi-shocie było rewelacyjną sprawą - kosmos normalnie)

teraz tego nie ma... kanałowego chodzenia na baale.. przykre...
Wczytywanie...