Portrety - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ornikiel,
Witam. Właśnie dokupiłem sobie dodatki do Newa i chciał bym zacząć grę po necie. I mam do was prośbę
Możecie mi podać jakieś fajne portrety dla wojownika. Różnych ras, ale męskiego. I jakieś głosy jak macie. Szukałem w necie, ale przyznam że nie znalazłem nic nadzwyczajnego. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Gość_Wacek*,
Wielkie dzięki za wskazówki! Jak tylko znajdę odrobinę czasu (to będzie nieprędko, bo sesja ruszyła) zacznę kombinować!
Pozdrawiam
VL,
Aurora to Edytor Świata NWN, który jest wraz z grą. Instalując NWN, instalujesz Edytor. W katalogu z grą program zwie się nwtoolset.exe. Czy trudny do obsługi? Wszystko na początku jest trudne. Jak zaczynałeś chodzić też łatwo nie było, a dziś możesz biegać więc... Jeśli chcesz otworzyć moduł z gry wejdź to katalogu "nwm" tu są moduły do gry. Zaznacz wszystkie, daj ich właściwości i odznacz "tylko do odczytu" (inaczej nie będziesz mógł ich edytować) potem otwórz za pomocą ów programu i jazda...
Nazin,
Aurora to programik do tworzenia modułów itp Dostępny jest na płycie z grą. Obsługa jest dosyć prosta.
Gość_Wacek*,
A cóż to jest ta "Aurora"? Gdzie mogę ją znaleźć? Jak działa? Czy da się nią operować bez większej znajomości programowania?
Wiem, dużo pytań, ale jak sam powiedziałeś ciekawe pytanie A tym samym ciekawa opcja ze zmianą portretów!
Nazin,
Pytanie ciekawe, na pewno da się je zmienić przy edytowaniu gry w "Aurorze".
Gość_Wacek*,
Czy istnieje taka możliwość, aby ściągnięte z internetu portrety były używane przez grę i pokazywane przy BN-ach? Bo zmiana portretu mojej postaci nie rajcuje mnie specjalnie, za to zmiana portretów ludzi, których spotykasz w grze owszem.
Dokładniej chodzi mi o opcję, w której wrzucasz gdzieś ściągnięte portrety, a gra losuje je i przydziela do postaci! A jeśli tak się nie da, to czy można np. przypisać nowe portrety Bn-om ? Np. Aribeth, Moradze itd. ?
Rincewind,
Angela ma rację - portrety babek są wypasione. No może poza tymi niziołkami (czy jak to sie tam odmienia) blee. A krasnoludów rzeczywiście spaczyli. Np. ten co sie zasłania tarczą. Nawet mu twarzy nie widać.
Ekhtelion,
Wrrrr.
Czy ja gdzieś napisałem, że w necie nie ma portretów?. W necie jest prawdopodobnie tyle rzeczy do NWN żeby można by tą gierkę przerobić całkowicie. Po prostu uważam, że portrety są marne i jest to moje prywatne zdanie...
Angela,
Na necie jest tyle portretów, że głowa boli. Wystarczyło poszukać, a jak już mówiłam mnie portrety chłopów nie interesują :] A te kobiece są nieporównywalnie lepsze niż w bg ;]
Ekhtelion,
Kobiecych nie pamiętam, ale łatwiej mi było się "utożsamiać" z męskimi niż z tymi z NWN...
Angela,
Jeszcze mi powiedz, że w bg są ładniejsze kobiece portrety to cię wyśmieję Inne mnie nie interesują
Ekhtelion,
Swego czasu chciałem sobie stworzyć krasnoluda woja, a jedyne portrety dostępne wyglądały tak, że się rozmyśliłem. Są jakieś takie nijakie i brzydkie.
Angela,
A moim zdaniem w nwn są po prostu kapitalne, za to w bg są beznadziejne :]
Ekhtelion,
A tak w ogóle co sądzicie o portretach w NWN. Według mnie wypadają bladziutko w porównaniu z tymi z BG. Postacie albo jak narkomani albo żule wyglądają.
Nazin,
Odpowiedzi na te pytania są proste:

1. Zrobić zdjęcie tego co jest aktualnie na monitorze tak, żeby był portret najemnika, a później wstawić go do jakiegoś programu i obrobić. Nie wiem czy są w jakimś katalogu.

2. A portret zrobić prosto - wystarczy ściągnąć z neta jakiś portret żeby miał odpowiednie rozmiary, a potem wstawić swoją grafę
Angela,
Mam takie 2 pytanka - po 1 jak wyciągnąć z nwn portrety kluczowych postaci np. najemników itp.? A drugie to jak zrobić ze zwykłej grafy portrecik?
Wczytywanie...