Tablice Z Kamienia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

marcineczek22,

Użytkownik Ranger dnia śro, 31 sie 2005 - 11:41 napisał

Tak takbardzo ciekawe. tylko szkoda że na każdej tablicy jest napisane to samo:p

[post="35040"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Tak ale jedna jest inna od pozostałych
Piotrek,

Użytkownik Raphagorn dnia Jun 26 2006, 04:09 PM napisał

Dobra rada: znalezione tablice zachowaj sobie na później, gdy będziesz miał wyższe statystyki i nauka będzie cię więcej kosztowała.

[post="45442"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



I jeśli nauczysz się je odczytywać!

--------------------------------

Raphagorn,
Dobra rada: znalezione tablice zachowaj sobie na później, gdy będziesz miał wyższe statystyki i nauka będzie cię więcej kosztowała.
marcineczek22,
dzięki wam wszystkim
Dany,
Wydawało mi się, że cała zabawa polega na tym, by je poznajdywać, a nie tylko nachapać się statsów. Jak czegoś nie wiesz, nie możesz znaleźć, to popróbuj i poszukaj przez kilka godzin i na pewno znajdziesz rozwiązanie.
Rincewind,
Zapraszam tutaj. Mam nadzieję, że mapki się przydadzą .
Kaanyr Vhok,
Nie powiem ci gdzie są bo nie wiem dokładnie lecz musisz szukać cały czas... znajdziesz je w skrzyniach często na ziemi czy też w jakiś jaskiniach... nigdy nie słyszałem aby była jakaś mapka ze wszystkimi zaznaczonymi tablicami więc szukałem gdzie mogłem
marcineczek22,
powiedzcie gdzie są kamienne tablice??
Wojownik ADANOSA,
Ale miasto dobrze się trzyma po wielkiej fali. G2Nk to najlepsza fabula z gier na świecie( i na Marsie)
Ranger,
Tak takbardzo ciekawe. tylko szkoda że na każdej tablicy jest napisane to samo:p
Dany,
Bardzo ciekawa jest ta historia. Autorzy bardzo dobrze wpletli Dolinę Budowniczych w GII. Zostawili sobie otwartą furtkę w postaci piramid
Saturas,

Użytkownik BaLiN/GaNdi dnia 19.10.04 (15:29) napisał

Użytkownik Lord Andre dnia 19.10.04 (12:30) napisał

no przeciez saturas napisał ze z tablic kamiennych z gry

[post="7157"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Grałeś już w NK ?Hmm...ale skąd dokładnie te tablice?

[post="7190"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




cała chistoria jest spisana na tablicach w bibliotece znajdującej się w kanionie ostatnio wgrałem tego patcha na angielsą wersję i więcej zrozumiałem niż z niemieckiego

Tam jest wszystko opisane na ok 5 tablicach na podestach w kształcie kamiennego strażnika.
BaLiN/GaNdi,

Użytkownik Lord Andre dnia 19.10.04 (12:30) napisał

no przeciez saturas napisał ze z tablic kamiennych z gry

[post="7157"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Grałeś już w NK ?Hmm...ale skąd dokładnie te tablice?
Lord Andre,
no przeciez saturas napisał ze z tablic kamiennych z gry
BaLiN/GaNdi,
Bardzo ciekawe, a można wiedzieć skąd to wiesz ?
Saturas,
Niektóre tablice zwłaszcze te w starej bibliotece zawierają ciekawe informacje (historię) o starożytnych dziejach. W każdym razie jest tam spisany bieg wydarzeń podboju wielkiego miasta w dolinie nowego terenu w gothic. Miasto to nazywa się Jarkhendar czy coś około tego. Tablice mówią nam że Wielki generał Quarodon bronił jhkendar przed jego synem Radames który próbował podbić królestwo no i te chęci i późniejsze czyny spowodowały że wybuchła wojna domowa. Adanos wkużył się na swój lud i zatopił wszystkich wielką powodzią. Radames został zdradziecko zamknięty w świątyni adanosa i zmarł włócząc się po jej korytarzach i zginął zaraz przed drugim wyjściem niedaleko miejsca spoczywania szponu beliara. Wcześniej jednak Quarodon zamknął swojego opentanego brata w świątyni aby uniknąć klątwy.
Wczytywanie...