Gra Na Kompie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Qurnik,
phi , Pudzian na malym to z 100 minim a serio - ktore miesnie to by cwiczylo nie wiem , ale na pewno refleks i pomyslowosc , zrecznosc tez
Gość_Gamec*,
Ta ale ma tak wycwiczone miesnie palcow i ile tam jakies są ze podnosze 15 kg na malym.... palcu u reki no co
Qurnik,
jasne , ze komp to sport . e-sport . ale tylko granie przez net w mojej opini . bo tylko tu jest rywalizacja . no i oczywiscie np. w sieciach osiedlowych tez
BaLiN/GaNdi,

O Boshee, Gamec wstydził byś się stawiać tak idiotyczne topici..
Siedzenia przez cały dzień przed ekranem monitora w żadnym wypadku nie można określić mianem "Sport", no chyba jeśli ktoś chce spróbować uprawiać ten "sport" długodystansowo, to życze wam przyjemnego leczenia zanikających mięśni..

[snapback]7051[/snapback]





Gamec szachistą jest i cwiczy palce ...
Gość_Blade*,
O Boshee, Gamec wstydził byś się stawiać tak idiotyczne topici..
Siedzenia przez cały dzień przed ekranem monitora w żadnym wypadku nie można określić mianem "Sport", no chyba jeśli ktoś chce spróbować uprawiać ten "sport" długodystansowo, to życze wam przyjemnego leczenia zanikających mięśni..
BaLiN/GaNdi,
WOW, komp to mój presshess, jeśli siedzę na kompie to od 2-4 przeważnie,a wię takim maniakiem nie jestem ...
Gość_Gamec*,
No wlasnie mowcie tu maniacy gier kompowych W co jak czesto i wogole wszytsko about Extremalna Gra Na Kompie (EGNK)
Wczytywanie...