Ukończenie gry z Maksymalnym poziomem? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Eris Delair,
A mi udało się NWN ukończyć na 19 poziomie i zabrakło mi chyba 800 pkt doświadczenia do 20 poziomu. Chociaż, jak już wcześniej wspomnieli, jest kilka miejsc, gdzie można zdobywać co chwilę doświadczenie(np w Czarnystawie, uwalniając zwierzęta z klatek). Mimo to ja wolałam przejść po prostu grę drugi raz
zbyl2,
ja ukończyłem tą gre na poziomie 17 albo 18 nie jestem pewien... ale raczej 18 wiem że było ciężko ten poziom osiągnąć ale było warto... a co do tego kogoś co pisał że doszedł do moragi na 13 to po prostu dziwne... mój kuzyn nie wykonał żadnego questa pobocznego a osiągnoł 15...
Mistrz Krezysztof,

Nie jaj. Co chcesz nabijać caluteńki dzień w szkielety? Buhahahahahahahaha!!!!!!!!!
P.S
A tak właściwie ukończyłem podstawkę na 40(dzięki HotU)
Abitka,
Teoretycznie nie ma limitu. Obecnie jestem w drugim rozdziale i jest takie miejsce w Nawiedzonym Lesie, gdzie znajduje się kolumna. Za każdym razem kiedy wybierzesz złą kombinację pojawiają się 2 szkielety. Oczywiście nie chciało mi się bawić w nabijanie doświadczenia. Ale można sie mylić w nieskończoność, więc można zdobyć nieskończoną liczbę doświadczenia. Czyż nie?;>
PS.Może się mylę jeśli tak to wyprowadźcie mnie z błędu, choć uważam że rozumowanie moje jest dobre^.^
Archol,
Hmm, to i tak nieźle. Mnie się maksymalnie udało osiągnąć 16 lvl . Widać cienias ze mnie .
Hawkwood,
Ukończenie podstawki na 20 poziomie jest wysoce wątpliwe. Miałe przyjemność grać kilkanaście razy i nigdy ta sztuka nie udała mi się. Grałem palkiem, druidem, bardem, wojownikiem, kapłanem, łowcą, łotrzykiem nawet... I nic. Kończyłem NWN na 18 poziomie. Nigdy wyżej.
Gość_Mr. Kalgan*,
Swobodnie uzyskujemy w podstawie 20 poziom, jeśli tylko chcemy siię trochę napracować. Nabijalnia poziomów jest np. w Czarnymstawie w posiadłości Rumbottoma.
Medivh,
Chyba nie robileś questów pobocznych :> Bo tak troszeczkę mały lvl...
Gość_Guest*,
ja mam maly problem bo jestem przed sama moraga a mam 13 poziom i jak cala gra byla prosta to teraz sie jakos trudno zrobilo gram czarodziejem
Finkregh,
18 lvl... Powiedzmy, że nie chciało mi się latać i robić wszystkiego
Ale jeśli ktoś ukończył na 20... Respect
Feanor,
Ja mam tak smiesznie ze zaczalem gwac na 10 i robiac wszystkie questy w 4 rozdziale ma chyba 17, myslalem ze mnie wyniesie na wiecej a tu nic...
Draxor,
Ja po walce z Moragą awansowałem na 18 lvl. Grałem kapłanem o charakterze Praworządny Dobry, toteż zwykle wybierałem rozwiązania mniej krwawe... I, najczęściej, warte mniej doświadczenia. Wykonałem 95% questów (nigdy nie zakładam, że znam grę na wylot ), większość plugastwa wałęsającego się po Neverwinter i okolicach odesłałem w niebyt. Zaryzykuje jednak twierdzenie, że 19 poziom jest do zdobycia. Chyba nawet przejdę Neverka raz jeszcze, żeby dotrzeć do najbardziej skrytych źródeł cennego expa.

SoU i HotU to już ińsza ińszość. Pierwszy dodatek zakończyłem, o ile mnie pamięć nie myli, ok. 14 lvlu. HotU natomiast, wykorzystując wspomnianego wyżej kapłana, na poziomie 32 (kapłan 26 i 6 Czempion Torma).
VL,
Ja kończe NWN między 16-18 poziomem...a HoU gdzieś kończyłem z 32? Albo 34 jakos tak.
Rincewind,

Cytat

jezeli sie ja oszczedzi to Ari dale jeden poziom badajze..


Na pewno nie .
Ola,
jezeli sie ja oszczedzi to Ari dale jeden poziom badajze..
Rincewind,
Nie rozumiesz problemu. Medivhowi chodziło o to, że mając zainstalowaną jedynie podstawe można zdobyć maksymalnie 20 poziom. I tak jest. A jak masz HotU to już całkiem inna bajka.

Ps. Ja skończyłem z 17 poziomem robiąc wszyskie misje i bez towarzysza. Dodatkowo jako czarownik dostawałem więcej doświadczenia więc nie wiem jakim sposobem można np. 19 złapać :?. Osiemnasty można na pewno, bo brakowało mi do niego jakieś 300 punktów, które straciłem mająć dobre serduszko i nie zabijąc tych, których można było oszczędzić.
Valen,
tak ale później grałem drugi raz i pobiłem swój rekord 34hehehehheh
Medivh,

Cytat

Nawiasem mowiąc, moze mozna dojść do tych poziomow przechodzac gry po dwa razy


Nie mozna dojść do poziomu 35 w podstawce. Max. 20 poziom.
Aldaron,
Słuchajcie nie krzyczcie tak na chłopaka , bo się zamknie w sobie :wink: Nawiasem mowiąc, moze mozna dojść do tych poziomow przechodzac gry po dwa razy, ja co prawda mialem problem z save'm i musiałem grać postacia dość wypasioną od środka gry(śmieszne dublowanie sie przedmiotów jak np. snieżna kula :lol: ), niestety nie doszedłem do tego poziomu, ale kto wie moze... 8)
Medivh,
Ja ukończyłem dokładnie na 18. Chciałem grać jeszcze raz, ale ile można :wink:
Wczytywanie...