Wasze zdanie o Sacred - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Sosna,
Zdecydowanie tak, gra robi z początku bardzo dobre wrażenie, ale nie ukrywam do samych misji podchodzę dość luźno, biorę nie wczytując się w historię (tu dobre rozwiązanie najpierw jedno zdanie ogólne o zadaniu, a dopiero potem sama wypowiedź npc), a następnie idę do odpowiednich kółek na mapie, jak na razie nie zdążyło mnie to znudzić, ale znając mnie to tylko kwestia czasu.

To co mogę powiedzieć o wadach samej gry to nieco nieprzemyślany system walki, jak zauważyłem, można mieć na raz odpalone 2 skille, do tego bezpośredni dostęp (PPM), mam tylko do jednego zaznaczonego, ciężka sprawa.
Bhaal998,
Mi się też podoba, tylko że grając już ileś godzin z rzędu, bijąc te same potwory, robiąc praktycznie takie same misje można się zanudzić.
Sosna,
Bardzo ciekawa gra przyznaję, kupiłem jakiś czas temu dwójkę za 10 zł i w sumie zapomniałem. Teraz postanowiłem odpalić i powiem że mi się spodobała, nie jest może nie wiadomo jak wspaniała i wciągająca, ale trzyma wysoki poziom.
Iselor,
Zarąbista? Pograłem kilka godzin wampirzycą i rzuciłem w diabły. Gra po prostu nudzi. Klimat nie ten, fabuła słaba, dialogi też, muzyka ujdzie. Cóż, z h&s pierwsze Diablo pozostaje więc niepokonane.
autostopowicz70,
Gra jest zarabista. Powaznie. Pewnie, ma wady, ale siadajac do niej o nich zapominam, zaczyna sie WALKA...
I o ile do takiego Diablo II podchodzilem pelen najlepszych checi trzy razy, za kazdym razem sie od niego obijajac (nie wiem czemu, ale niczym ta gra mnie nie przekonuje), to Sacred trzy razy przeszedlem i pewnie przejde jeszcze raz czy dwa.

PS. 2 razy Wampirka (wymiata) i raz Elfka. I polecam zaczynanie gry od poziomu silver, poczatki moga byc frustrujace ale potem sie ma wieksza satysfakcje. Braz dla dobrze rozwijanej postaci jest w dalszej czesci po prostu za latwy.
krew_na_scianie,
Gra jest całkiem przyjemna. Na bank jej dużym plusem jest to, że obszarów do odkrycia jest bardzo dużo. Wydaje się, że udało nam się już sporo zobaczyć, a tu w statystykach jest zaledwie 7% odsłoniętego obszaru! Wybór postaci i ich umiejętności jest całkiem spory, można zawsze gierkę przejść raz jeszcze inną postacią. Grafikę też zaliczam na plus, muzykę w sumie także - jest całkiem klimatyczna.

A minusy : generalnie po jakimś czasie nudzi. Dlaczego? Bo fabuła jest dość słaba. Właściwie nie trzeba się w nią wczytwtać, wystarszy spojrzeć na mapę, gdzie jest kolejny główny quest i lecimy dalej. Zadania poboczne też są dość nudne - mamy tylko tu wybór "akceptuj" lub "odrzuć", no średnio rozbudowany dialog. I tak jak z zadaniami głównymi - po co się wczytywać w ich treści, wystarczy iść za strzałeczką i po sprawie. Można to zaliczyć na plus, no ale w ten sposób narodziło się we mnie, że lekko nie wciągam się w historię. A w grach około rpgowych nie o to przecież chodzi.
VL,
Grałem dość sporo czasu...Niestety, gry typu hack'n'slash nigdy do mnie nie trafiały. Tak samo Diablo i inne. Gra się całkiem fajnie, ale strasznie mnie nudziło. Cóż...wygląda na to, że nie przełamię swojej niechęci do takich gier ;]
Thorin,
Gierka fajna i przyjemna oraz bardzo grywalna. Jej zalety to wielki świat, mnogość qestów, fajny system rozbudowy postaci i ciekawe rozwiązania, np. z combosami. Ma niestety sporo błedów, które na szczęście nie przeszkadzają specjalnie w grze. Gra bardzo dobra, ale osławionego Diablo nigdy nie przebije:D
Eternith,
Właśnie nie dawno zacząłem grać, i bardzo mi się spodobała.
Grafika jest miła dla oka fabuły jeszcze za dużo nie znam, żeby się wypowiadać .
Troszkę skapowana z Diablo, ale ma trochę własnych ciekawych rozwiązań.
Ogólnie bardzo mi się spodobała 8.5/10.
Jedi,
Fajna gra ale już na wyższym poziomie trudności mi sie nie chciało przechodzić.
rafalinder,
Ja tam Wszystkimi postaciami grałem i doszedłem do poziomu niobowego tam jest sieczka najsłabszy przeciwnik zadaje ci do 1500 obrażeń ale naprawde polecam gre leśną elfką ona jest wysiekana w combos umieściłem post najlepszy combos dla leśnej
zapomniałem dodac 206 poziom max i wtedy exp nie leci
Radeg,
Gra nie jest juz droga tylko 24zł plus Dodatek Podziemia
Gość_kolo*,
Gra jest fajna gralem w demo półrok i mi sie nie znudzila szukalem po sklepach rok tez sie nie znudzila gdzy znalazlem to w ciagu 5 miesiecy doszlem do czegos tam 5 nie pamietam nie moge zabic shadara i przestalem grac ale na kompie mialem, potem rodzice zalozyli neta i przestalem grac bo znalazlem lepsza gre ,,Tactical OPS: Assault On Terror" wiec jak sie pytasz co sadze o grze to 9/10 bo trudna ale zanim masz kupic to radze zagrac najpierw w ,,Tactical OPS: Assault On Terror" .
seraphia,
Sacred jest jedną z moich ulubionych gier, szczerze polecam dla tych, którzy lubią Incewind Dale, Gothic lub Neverwinter nights

[Dodano po chwili]

Sacred jest naprawdę świetny. Polecam
Warios,
Gierka jest kozacka jednak trochę niedopracowana (polecam ukryte questy)
piotrek12,
Jednym słowem spoko gra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[Dodano po chwili]

spoko gra naprawde niech załują ci co nie mają.

[Dodano po chwili]

spoko gra naprwde kto nie ma niech załuje
Piotrek,
Mi jak narazie się podoba . Od niedawna gram więc nie moge za dużo o niej powiedzieć.

---------------------------------

Osa,
Ja właśnie przeszedłem i muszę powiedzieć, że mimo wad podanych wcześniej przez moich przedmówców jest to bardzo dobra gra. Po prostu jest grywalna, a przecież oto chodzi Jedyną wadą, która powinna być przeze mnie podana to gra dark elfikiem Po prostu gra nim jest nudna, bo jest zbyt potężny.
darksamurai,
Sacred w sumie jest średni. Mnóstwo błędów, niektóre uniemożliwiają wykonanie questów, co jest dosyć irytujące. Kolejnym błędem jest np. to, że nie mogę gdzieś wejść albo przejechać przez most. Dalej. Słabe animacje. Czasami postacie poruszają się, jakby były z drewna. Co dalej? Strasznie liniowa. To nie żart. Następnie:fabuła. Nie jest zbyt świetna, a na to kładę dosyć duży nacisk. Coś pozytywnego. Kilka postaci. O tak. W niektórych grach wybór jest o wiele mniejszy. Kolejnym argumentem na nie jest mocne zróżnicowanie postaci. Z tego, co słyszałem, Battle Mage'em gra się bardzo trudno, czego nie można powiedzieć o Dark Elfie, który po prostu wymiata ze skillem FoG of War czy tam Battle Fog. Coś pozytywnego. Skille. Ciekawie zrobione, podobają mi się. Combosy. To jest rzecz, która mi się chyba najbardziej w grze podoba. Co do combosów nie mam zarzutów. W sumie gra średnia. Byłaby lepsza, gdyby miała w sobie to "coś", które przyciąga gracza. Szybko się nudzi. Ocena:4-/6.
Deathrower,
Z tego co sie orientuje to 99 zl chociaz teraz moze juz stanial :lol: nie wiem bo nie sprawdzalem dawno cennikow gier.
Wczytywanie...