Napalone nastolatki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ulu-Mulu,
Ja jeszcze nigdy nie byłem w Kinie wolę oglądać filmy na tvfilmy.pl ;p
Mortton,
Ja z braku funduszy byłem tylko 3 razy.
Raphagorn,
Dzięki wszystkim za głosy.

Można zamknąć już ten dziwny temat.
Buka,
No nie...a taki dobry tytuł xD.
PaniBogHalina,
Temat ankiety mi się nie podoba, zbyt_zamulony, but done.
Buka,
Napisano jasno "w kinie" i nie prosi się o żadne wyjaśnienia, cyferki wystarczą ; ).
Głos oddany.
Eni,
Poszło
Tylko było to pytanie na temat ile razy w tym roku byliśmy w kinie, czy na filmie?
Tamc.,
Również zagłosowałem.
Favar,


(Powinna być odpowiedź: Zero. po prostu. Bez tych torrentów)
Raphagorn,
Uzasadnień nie trzeba, nie chodziłem na statystykę więc cyfry stykną.

To z torrentami to żart, w wersji finalnej tego nie będzie oczywiście

EDIT

Eni, a byłaś w kinie na czymś innym niż film? Nie no w sumie się da... Można sobie popcorn iść kupić na przykład...
Ammon,
Brakuje jeszcze jednej możliwości w ankiecie:
- Mieszkam w miejscu, które jest pozbawione tego typu miejsc.
Rangramil,
Kto twierdzi, że matma to same cyferki, nie chodził na STATYSTYKĘ! Też oddałem głos.
Courun Yauntyrr,
Głos oddany. Potrzebujesz uzasadnienia wyboru, czy tylko sam wynik? W sumie to matematyka, więc pewnie tylko cyferki
Raphagorn,
Napalone nastolatki




Tytuł tematu to oczywiście tani chwyt, żebyście wbijali tu i mi się przydali na coś

Chodzi o zadanie, które zadał nam nasz nauczyciel matematyki: ankieta. Na dowolny temat. Temat oczywiście jakiś zmulony najbardziej tu pasuje, więc pomyślałem, że może dobrze będzie tak: 'Ile razy w ciągu ostatniego roku była/był pani/pan w kinie?'

Danke szun za zagłosowanie.

Do moderatorów: tytuł możecie zmienić, jeśli bardzo narusza regulamin forum, ale ten ewentualny nowy niech będzie równie fascynujący, np. 'Gaszę płomień palnika acetylenowo-tlenowego powiekami'.
Wczytywanie...