Larson! Ponownie! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_piotr*,
hehe tak znalesc go jest ciezko musialem sie zmusic z skorzystania z kodu "goto Larson"
Apollino,
Mi też się tak raz zrobiło, to go spotkałem w Klanie Młota.
jacksonheyes,
Niestety Larson mógł zginąć przez lodowe wilki podczas dotarcia.Spróbuj może kodem spawn larson lub goto larson.
X_Altair_pl_X,
Wczytaj wcześniejszy zapis gry (tuż przed misją "Zgoda wytapiaczy"). Przyjmij misję jeszcze raz i teleportuj się di klanu Wilka (chyba tam mieszka Larson). To może uda ci się go "złapać" zanim wyjdzie z wioski. Jak nie masz teleportu to przeszukaj kufry w domu Rune.
Brave,
Witam!
Mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc. Po rozmowie z Rune w Klanie Młota dowiedziałem się, że Larson wyruszył w góry na północ. Według mapy i programu G3IMap jest w punkcie oznaczonym jako "17". Jest to ognisko przy obozowisku kopaczy rudy! Misja z Hauke i pełzaczem. Larson powinien być przy ognisku. We wcześniejszym temacie ktoś powiedział, że "może nie doszedł na miejsce"... u mnie minęły w grze 4 doby, a Larsona dalej nie ma. Zaczyna to być co najmniej irytujące, ponieważ nie mogę ukończyć misji.
Nie używam kodów.
Proszę o odpowiedź, z góry dziękuję.
~Brave...
Wczytywanie...