Baldur's Gate się zawiesza - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Avros,
Ja mam karte graficzną GeForce
Courun Yauntyrr,
Pack=>klik. Nie madów a modów. Saga ma też problemy z niektórymi kartami graficznymi. Jednak nie odpisujesz na wszystko, więc trudno mi pomóc. Ostatecznie możesz zainstalować BG1 i przekonwertować go na silnik BG2 - czasem pomaga.
Avros,
Madów nie mam. A co to ten service pack?
Courun Yauntyrr,
Saga jest najbardziej badziewnym wydaniem BG jakie znam. Zacznij od przeinstalowania gry. W opcjach zmniejsz grafikę. Mam nadzieję, że masz service packa do XP-ka. W ogóle ta gra nie była projektowana pod XP, źle działa na niektórych laptopach. Może spróbuj w bgconfig.exe wyłączyć opcję "używaj sprzętowego 3d". Modów nie masz? Do jedynki też są, niektóre tak tragicznie zrobione, że aż ręce opadają...
Avros,
Ustawieniami się nie bawiłem a Baldur's Gate mam z sagi Baldur's Gate iOpowieści z Wybrzeża Mieczy i Baldur's Gate II Cienie Amnu i Tron Bhaala.
Courun Yauntyrr,
Po pierwsze - bawiłeś się ustawieniami? Jaką masz wersję gry - czy aby nie z Sagi? Tak bez dokładniejszych danych, to trudno będzie coś pomóc. Jak rozumiem, sprawdzałeś u kumpla i było ok?
Avros,
Mam problem z Baldur's Gate Opowieści z Wybrzeża Mieczy a mianowicie gdy gram zawiesza się mi gra czasami wogule a czasami tak że co chwile. Jak sie zawiesi to musze kompa resetować. Mam Windows XP mój kolega też ma XP i tak mu się nie robi.Proszę o pomoc i pozdrawiam.
Wczytywanie...