Alternatywna gra. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Sosna,
Kiyu ale VL napisał, że udało mu się zmienić Gildię itp. tylko nie potrafi grać orkiem tak, ażeby nie zabijać innych postaci od razu.
Moim zdaniem kody tu raczej nie pomogą, o taką korektę trzeba spytać kogoś kto zna się na moddingu. Zapewne da się wejść w kod gry i zmienić parametry postaci, tak aby nie zabijała tylko powalała.
Jeżeli bardzo ci na tym zależy to powinieneś poszukać pomocy na tej stronie, bo tu raczej ciężko będzie znaleźć kogoś kto się dobrze na tym zna
Kiyuku,
Hmm... jest ale musisz sięgnąć po kody wpisujesz "ich" na Characterhelpera(ma mocne mozliwosci - dodawanie punktów nauki, zmiana gildii itp.) po czym klikasz pierwsza kwestie- blablabla, zmiana gildii. później kilkasz "Zmiana gildii" a następnie "Brak". Powinno się udać
VL,
Jako, że przeszedłem już G2 niezliczoną ilość razy zaczęły się kombinacje. Mianowicie chciałem grać orkiem. Bez problemu znajduję elitę w lesie, wcielam się w niego, zmieniam gildię i jest niby ok. Problem zaczyna się podczas walk. Ork po prostu zabija typów zamiast posłać ich na glebę. Oczywiście wszyscy krzyczą "morderca" i zaczyna się problem. Czy może ktoś doszedł do tego jak sprawić, by ork nie zabijał na miejscu? Jest taka możliwość w ogóle? Zauważyłem też, że złodzieje w kanałach również nie posyłają na glebę, tylko zabijają. Jak można to zmienić, jeśli w ogóle jest to możliwe?
Wczytywanie...