Gor Boba - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Pomagacz*,
Mi się pokazało intro i pokazało gdzie się coś otworzyło
Lee1029,
Dzięki Sosna. Dalej już leciało z górki (no prawie ). Jednak mam następny problem. Oddałem Xardasowi Uriziela, a on kazał mi iść do jego starej wieży. I jakoś nie mogę znaleźć tej wieży. Jedna jest w wodzie pod mostem między starą cytadelą, a drogą do fortecy, ale ona bardziej przypomina jakąś orkową budowlę, i nic w niej nie ma. Gdzie więc leży ta wieża?

PS: Ok. Zanurkowałem i znalazłem. Jeśli będę potrzebował pomocy to napiszę
Sosna,

Cytat

Wciśnij je w kolejności - trzeci, pierwszy, drugi


To cytat z solucji, którą znalazłem na naszej stronie. Ja, przyznam się szczerze, zawsze robiłem to na oślep, jak coś nie poszło zawsze exp był z demonów, które zbyt niebezpieczne nie są jak się je zacznie z bliska atakować

A TO link do całej solucji, gdybyś miał jeszcze jakieś wątpliwości.

Jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi na jakieś pytanie, to pytaj śmiało.
Lee1029,
Witam. Kilka razy przechodziłem Gothic I, ale zawsze jakoś nie kończyłem. Ostatnio postanowiłem przejść Gothic I w całości. Ale do rzeczy: Jestem w świątyni Śniącego, zabiłem Gor Boba, poszedłem do pomieszczenia z kolcami. Otworzyłem pomieszczenie w ścianie, i strzeliłem w przełącznik. Kolce się schowały, i otworzyła się ściana po drugiej stronie przełącznika. Strzelam w ten przełącznik w dziurze, słychać dźwięk, jakby coś się otwierało, i tu moje pytanie: co się otwarło? Bo wszystkie kraty dalej zamknięte? Z góry dzięki.

PS: Ok. Trzeba było z większej odległości strzelić

Ale teraz drugi problem: Otwarło się to pomieszczenie za kratami, i mam trzy przełączniki. Zrobiłem kilka kombinacji, nad tym kamieniem na środku z fioletową czaszką zaświeciło się coś parę razy i nic. Wyszedłem na chwilę, wróciłem, patrzę, a tam 4 demony. Potem już przekręcałem i nic. Jaką trzeba zastosować kombinację? Taką, jak na początku świątyni?
Wczytywanie...