Modyfikacje - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Courun Yauntyrr,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dymeeeek dnia pon, 13 kwi 2009 - 13:07 napisał

Witam!
Z Baldurs Gate miałem do czynienia już kilkakrotnie, jednak ani razu nie przeszedłem gry, bo w połowie zmieniałem bohatera i tak cały czas ; )
Teraz czas się ustatkować i przejść grę- ale mam problem..
Jestem skomplikowanym myślicielem i marnym filozofem, więc zwracam się z prośbą do Was.
Pomóżcie mi więc uzupełnić luki w moim mózgu ; )

1. Czy warto instalować jakieś mody gdy nigdy nie przeszedłem gry?
Wg. mnie nie, po co mi mody jak jeszcze nie znam całej gry ? Jednak kuszą, strasznie kuszą.. ale to głupota, czyż nie?


Ad.1 Nie tyle nie warto, co nie ma sensu. Mody mają wprowadzić świeżość do tego, co już zna gracz z przygotowanej przez twórców fabuły.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dymeeeek dnia pon, 13 kwi 2009 - 13:07 napisał

2. Jakie mody zainstalować "na sucho" ?
Chodzi mi tylko o poprawki (!), spolszczenia, utrudnienia/ułatwienia a nie żadne npc, questy itd..

Pozdrawiam



Link podał ci już Sosna. Można zajrzeć też np: tutaj. Wystarczy wybrać odpowiednią kategorię.

A na koniec sprawa techniczna - temat o modach na forum jest tutaj.
Sosna,
Jeśli ciebie kuszą to pobieraj, jednak jeżeli nie przeszedłeś całej gry bez nich to nie polecam.
http://gexe.pl/Mody-czyli-z-czym-to-sie-je-a359.html tu jest tekst na ten temat.
Jeżeli koniecznie chcesz coś pobrać to polecam coś mało ingerującego w grę np. Bag Bonus, Item Value Tweaks (możesz je znaleźć tutaj )
Gość_Dymeeeek*,
Witam!
Z Baldurs Gate miałem do czynienia już kilkakrotnie, jednak ani razu nie przeszedłem gry, bo w połowie zmieniałem bohatera i tak cały czas ; )
Teraz czas się ustatkować i przejść grę- ale mam problem..
Jestem skomplikowanym myślicielem i marnym filozofem, więc zwracam się z prośbą do Was.
Pomóżcie mi więc uzupełnić luki w moim mózgu ; )

1. Czy warto instalować jakieś mody gdy nigdy nie przeszedłem gry?
Wg. mnie nie, po co mi mody jak jeszcze nie znam całej gry ? Jednak kuszą, strasznie kuszą.. ale to głupota, czyż nie?

2. Jakie mody zainstalować "na sucho" ?
Chodzi mi tylko o poprawki (!), spolszczenia, utrudnienia/ułatwienia a nie żadne npc, questy itd..

Pozdrawiam
Wczytywanie...