Przyjaciele - Ci Z Forum I Ci Spoza - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

VL,

Vampire...od tego forum......wbiłeś mi nóż w plecy...kij w oko.....kotwice w plecy.....h*ja w dup...eee to już nie \"\"  No coś ty przecież ja na starej strefie szalałem od dawna DAWNAA , miałem 480 ileś postów i szefem adanosa z Satusem byłem \"\" I zawsze Ciebie pytałem jak się ogień robi w postach :lol:

Sorrki stary druchu, tak masz racje, wiesz tyle osób się przewinęla że pamięć zawodzi Tylko że tam nie bylismy tak zqumplowani jak teraz hehe, a że pomocny jestem to i poszło jak z górki B)


I owczywiście potepiąm tutaj zachowanie Czanego, to nie było ani miłe, ani mądre <_<
Qurnik,
skończmy temat Czarnego (ja bm mu dal JEDNĄ szansę , ost.) a co do przyjaciół powiedzcie blizej cos o tych spoza strefy nio , mówta
Black,
Sora ze tak pozno napisałem
P.S Czarny byłem pod innym nickiem

acha jeszcze jedno ... te osoby zblokowane czy jak to tak było ...rafi i Czarny
jak ktoś napisał czarny to pomyślałem że o mnie chodzi
Qurnik,
Lordzie Patosie dzieki miło mi to szłyszeć jest młodszy od Ciebie Minias , wiem ale nie powiem ile masz lat . spokojnie . co do tego czemu Go bronię : nie wiem , ale nie widzę sensu znęcania się nad słabszym . to ytak jakby Gamec sie nad spamującymi , bezbronnymi (Fink i Ja - choc My nie spamujemy - My dajemy tylko nowe posty do dyskusji )
Minias,
Fakt - spam poszedł;p Ale gdzies trzeba było to napisac.
Qurnik zobacz na poprzedniej stronie kto kogo zaczął obrażać.
Ja nie wyzywam go za plecami, przeczytał to wszystko zanim został zbanowany. Poza tym to że jest młodszy nie upowaznia go do wyzywania i przekrecania innych nicków, no i do uznawania sie za "boga". (a tak btw: kto powiedzial ze jest młodszy?;p)

"Ten kto piórem walczy tego pióro musi skarcic" on zaczął wyzywac to my oddalismy. On zaczął spamować(napisał na patosa) to my również() On zacz... a nie, groźby JA zacząłem;)
Deus,

Zapomniałem o Deusie , bo coś go nie było
No więc również Deusa
A ostatnio tekże nie wiem czemu ale Qurnika , 

Dzięki Patos Ja Ciebie chyba powinienem wymienic jako pierwszego na liście przyjaciół ze Strefy

Qurnik, ja naprawdę nie rozmuiem dlaczego Ty tak bronisz Czarnego... Ten człowiek według mnie należy do takich co nigdy nie mają dość, a ban w tym momencie jest rzeczą chyba najbardziej odpowiednią. [To jest moje zdanie i uważam, że Gamec postąpił jak najbardziej słusznie] Mam nadzieję, że teraz będzię trochę spokojniej na naszym forum. [oby, oby...,a jednak są dni, są chwile, są ludzie i debile... w tej chwili nie mam oczywiście narazie na myśli nikogo z forum, mówie to tak ogólnikowo, bo to jest niestety prawda]
Lord_Patos,
Zapomniałem o Deusie , bo coś go nie było
No więc również Deusa
A ostatnio tekże nie wiem czemu ale Qurnika ,
Qurnik,
ja o Tobie Black myślałem w pkt "gwardzisci" w pkt a) a co do Czarnego - Panowie , taki spam zrobiliscie ze hej ! gorszego to ja i Fink byśmy przez 100lat nie zrobili ! nie wiem jak tak można ! musze az apelowac ! musze !
jak mowil Deus są "ludzie i ..." pewnie chodziło o ludziska ale juz nie wiem jak mozna kogos obrazac ala "lamer-debil" , "mrs czarn(a)y" (to nie za miło dla faceta <_<) . jesli chodzi o groźby : tak sie nie uczy resszty świata : Mimis zwalił IP badissssowi co mnie obraza na blogu moim i nic . jest jescze tego dziadowstwa wiecej . to nic nie da . se kompa odkupi czy cos . to ze jest młodszy niz my nie uprawnia Nas do wyzywania Go . zachowajmy honor i nie róbmy tego za plecami jak juz musicie bo nie wytrzymujecie to choc na gg czy czyms takim a nie tu ....
wec skonczta to ! Gamec powiedz cos ludzią bo potem ja słucham wykładów ala prof. Miodek , ze spamuje ; a reszta ??????????? i w ogóle ja łamie JEDEN (o ile łamie - bo ja NIE SPAMUJE) pkt regulaminu - a nie TRZY : nie wyzywaj , nie spamuj , nie gróź innym . tyle


ps. nie jesttem np. samarytanin , mahatma gandhi , kto tam chcecie , ale honor TRZA mieć <_<
Minias,
A ja teraz Wam powiem, że fajny jest też Chochlik (kategoria - net)
Strażnik,
mnie tam czarny też wkurzał. Głównie na thielu ale tutaj przesadził... A co do przyjaciół ze strefy to szczególnielubie: Gameca (chyba wszyscy go lubia), Draxora, Blejda, Vampka(ten jego avatar.... roztyły linux normalnie ). Wogule tu wszyscy są spox!!!!!
Gość_Gamec*,
Mrs Czarn(a)y został zbanowany na wieki wiekow amen
Deus,
Chcę zauważyć szanowny panie Czarny, że na tym forum wkurzyłeś już dostatecznie dużo razo moich kumpli, mnie także wkurzyłeś i wiesz dobrze z czym. Niech ci się tak nie wydaje, że jesteś taki bezpieczny na swoim stołeczku po drugiej stronie, ja widze twój IP i jak będę tylko chciał mogę Ci odpowiednio zaszkodzić... Najbardziej mnie u Ciebie denerwuje te przechwalanie się i pisanie o tej twojej niby całej elicie na Strefie do której Ty rzekomo należysz, ehhh no żenada... Więc dobrze Ci radzę skończ utrudniać ludziom życie i ich prowokować po ręcze Ci że to naprawdę źle dla Ciebie się skończy... Druga sprawa to postaraj się choć trochę poprawnie pisać, bo robisz takie błędy, że głowa boli i czasem się ciężko rozczytać. To że masz 12 lat wcale nie usprawiedliwia Cię do takiego pisania.

Teraz wracają do tematu to prawdziwych przyjaciół to mam narazie w necie, jeszcze w realu to takich naprawdę wporzo to mam z dwóch i jedną kumpelę. W swojej klasie to nie mam nawet na kogo niestety liczyć. Jednak cieszę się, że Was mam [nie mówie teraz o wszystkich np. Czarny eh heh..., ale cuż... są ludzie i ... no ]
Minias,
No i czarny - Jak pojawisz sie na jakiejś stronie undergroundu internetowego gdzie przebywam, to dostaniesz perfidnego bana. Nikt nie bedzie sie niańczył z jakimś lamerem-debilem. Nie będe sie hamował, bo robisz co ci sie podoba. Moderatorzy widzą twoje ip - szkoda ze ja go nie widze. "Fuck you" - post, który nalezy do nadętego śmiecia - a smieci do kosza. Jeszcze pare razy mi sie narazisz(i nie tylko mi) a dostaniesz taką lekcje ze nigdy wiecej nie wejdziesz mi (i nie tylko mi) w droge.

/Tak. to była groźba/
Pavel,
Czarny wkurzają mnie dzieciaki uważające sie za niewiadomo kogo :angry:
Czarny,
no ty tesz
a ja go nie obvrazalem tlko takie kity to se moze mojej baci gjeni wciskac!!
Black,
Ze starej strefy mówisz ... czyli ja tez ..no nareszcie przynajmniej jeden o mnie pomyslał B)
Minias,
First - nie popatos.
Second - Chcesz sie obrazac i wyzywać to idz na mesagery(komunikatory np.gg), bo juz mnie zaczynasz irytować. Rozumiem że może chciałes powiedziec ze wkręca kit itpitd, ale moze bys napisał poprawnie jego nick.

Jak szanujesz innych tak ciebie będą szanowac.
Czarny,
szefem adanosssa hahahahaha nie rozmieszaj mnie szefem to byl sati a ja prowadzilem jedną scieszke i takie kity to ty mozesz nowym sprrzedawac nie mi!! a tak po za tym to bleee mnie nikt nie lubi

a ja ze strefki to tak:
Sati: Naj ziom ze strefy kumpel z obozu i wogóle
Gamec- zawsze moge na niego liczyc chociaz nieraz
Fin: to jest tez spox ziom lubie go zawsze na tielku sypnol sie kasą i wóguile
Lord Andre: tez goscia strasznie lubie spox ziom z niego
Adi_PL- ten to jush wogóle naj naj naj nie licząc tych na górze

no i popatos nie dawaj takich kitów!!
Lord_Patos,
Ja lubie wszystkich \"\" Kocham wszystkich \"\"
Ale szczególnie lubie : Vampirka (tego no lorda nie ??)
Saturasa - łysy h*j ale spoko przyjaciel \"\"
Gameca - koleś fajny i po fachu (nieco muzycznym) a także zasięgający rady u Dr.Love \"\"
Finka - spamuje czasem ale to w gruncie rzeczy dobry chłopina \"\"
Lorda Andre - poprostu fajny koleś
wszystkich z bractwa
Miniasa - a bo tak mi się podoba \"\"
Pavla - to samo
Vatras - no bo tak. Ale lubie jego pytanka ze starej strefy - co?? gdzie?? jak??? kiedy ?? po co ??? nie kapuje??? nie kumam ?? po cholere??? :lol:
wogóle to całą pake starej strefy
Deusa - nowy fajny koleś
Miltena - nie mam już natchnienia żeby coś pisać \"\"
I całą reszte......


Vampire...od tego forum......wbiłeś mi nóż w plecy...kij w oko.....kotwice w plecy.....h*ja w dup...eee to już nie \"\" No coś ty przecież ja na starej strefie szalałem od dawna DAWNAA , miałem 480 ileś postów i szefem adanosa z Satusem byłem \"\" I zawsze Ciebie pytałem jak się ogień robi w postach :lol:
Lord Andre,
PS: heh pavel npo cóż to nie moja wina serrio załatw orginała to posiekamy

na forum lubie wszystkich np: qurnika , braci, adminow (gamus i blejdzik ) vampirka finkiego lorda NAMIETNOSC saturasa miltena franka nie no nie chce mi sie wymieniac wszystkich was lubie

a poza forum no to moze: BOCZO ( z mazur dobze ze on tu nie zaglada, specu banan zyleta tola no i moj misiek.
w szkole całą klase lubie spoks ludzie

Ten tekst jest satyra i nie ma na celu obrazenie nikogo
Wczytywanie...