Runes of Magic - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

E.M.Thorhall,
Gram od dłuższego czasu i nie narzekam
Sirvius_Frogster,
Gra ma się dobrze dzięki między innymi wspaniałej społeczności, w tym także polskiej, która, ku mojej uciesze, wzrasta szybko i staje się nierozłączną częścią całej, ogromnej społeczności RoM.

Pragnę zaprezentować Wam ostatnia zapowiedź patcha 3.0.0, który będzie zawierał między innymi System Małżeństw.

Oto kilka informacji:



Zacieśniaj więzi w Runes of Magic


W erze internetu, kiedy liczba znajomych na Facebooku określa, jaką cieszysz się popularnością, Runes of Magic wprowadza wraz z kolejną aktualizacją system relacji, który pozwoli dwóm graczom związać się ze sobą w świecie Taborei. W zależności od partnerstwa, w jakie się zaangażują, gracze będą nagradzani specjalnymi bonusami, dopóki będą razem.


Podstawą nowego elementu w grze są Zakochani – gracze mogą teraz łączyć swoje awatary zaręczając się za pośrednictwem Listów Miłosnych, a nawet biorąc ślub. Bohaterowie będą mogli świętować swoją uroczystość, w zapełnionej przez przyjaciół i członków gildii, nowej ślubnej kaplicy. Tam też będą mogli wymienić ślubne obrączki i razem stanąć przed ołtarzem wystrojeni w skrojone na tę okazję ślubne stroje.


Patch 3.0.3 wprowadzi do gry kilka rodzajów relacji, takich jak Braterstwo lub Przyjaźń. Aby dwóch graczy mogło ogłosić się braćmi lub najlepszymi przyjaciółmi w grze, wystarczy, że wymienią się specjalnymi przedmiotami, które będzie można zakupić w mieście Varanas, stolicy świata Runes of Magic. Każda postać może być związana poprzez takie relacje nawet z 20 innymi graczami.





Związki pozwalają graczom uzyskiwać dodatkowe korzyści, jeśli działają razem w grupie: na przykład bonus do statystyk lub większa szansa na rzadkie przedmioty uzyskane z pokonanych wrogów. Dodatkowo, gracze związani ze sobą dostaną specjalne wzmocnienie, jeśli poziom życia ich partnera spadnie do określonej wartości. Bracia uzyskają większą moc w zadawaniu obrażeń, natomiast Przyjaciele będą mogli skorzystać z bonusu leczenia.. Im silniejsza będzie relacja między dwoma postaciami, tym bonusy staną się bardziej wydajne, jako że wspólne pokonywanie wrogów będzie dodawało im punktów relacji i pomoże graczom przejść przez dziesięć różnych poziomów tego systemu.


Oczywiście, tak jak i w prawdziwym życiu, wszelkie więzi między postaciami można zakończyć w prosty sposób – wystarczy je usunąć z interfejsu Przyjaciół w grze.

Wasz Community Manager Runes of Magic PL
mikim,
Pograłem trochę w to i w sumie całkiem fajne. Chyba pierwszy raz spotykam w darmowym MMO profesje i całkiem fajnie są zrobione. Gram Warriorem/Magem i na razie jakoś idzie. Nie spodobał mi się jedynie pomysł z mountami za Diamonds, ale można jeszcze wypożyczyć konia ;p.
Sosna,
Prezentuje się całkiem nieźle na screenach, z tym że na necie jest pełno gier MMORPG tego typu, więc nie wiem czy jest się czym podniecać, bo przełom to to raczej nie jest. Jak ktoś zagra to może napisze tu coś więcej na temat tej gry.
Favar,
Brzydsze niż wow Ale w tej samej kategorii "cukierka". Cukierki to takie kreatury co celowo są takie kolorowe i z lekka kanciaste, żeby zakryć fakt ze postacie są robione z paruset poligonów
Vitkacy,
Nie wiem czemu, ale czuję się jakbym oglądał screeny z WoW'a xD
Thorin,
Słyszał ktoś o nowym dziele tajwańskiego studia Runewalker? Gra zgromadziła 700 tys. użytkowników w dniu premiery, co naprawdę robi duże wrażenie. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że tytuł jest w pełni darmowy Ponoć to jakaś krzyżówka WoW-a i Lineage II. Po więcej info odsyłam tutaj.
Mimo, że fanem MMO nie jestem (z powodu braku czasu, za dużo wychodzi fajnych gier na singla), to chyba ściągnę Runes of Magic, żeby zobaczyć, czym się tak ludzie jarają
Wczytywanie...