[Gothic 3] Gothic 3 Edycja Rozszerzona wystartuje już jutro! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_tura*,
co ci się niby wcześniej niepodobało??
Ammon,
Zatem bardzo prawdopodobnym jest, że karta Ci się zwyczajnie przegrzewa. Nie wiem, od jakiegoś czasu nie siedzę w tym temacie "na poważnego". Pobierz program 'rivia tuner' i za jego pomocą podkręć obroty wiatraka jeżeli istnieje takowa możliwość. Tylko bez przesady. A jeżeli i to nie pomoże, to za pomocą tego samego programiku zmniejsz taktowanie pamięci (tutaj odsyłam do wujka google ) na karcie, choć gdyby to właśnie z nimi były problemy, to miałbyś takie problemy na całym obszarze.
Towarzysz Lenin,
Po prostu karta graficzna świruje, gdy nie jest "świeża", po pracy uprzednio wykonanej. Gdy włączyłem z rana od razu, to wszystko luksio było, pograłem z 2h i koniec, od nowa to samo.
Ammon,
Ja dawniej korzystałem z GF6600 i wszystko działało. Moje propozycje:
1. Wgraj patcha 1.7 (i będę Ci to dalej powtarzać )
2. Jakie masz sterowniki? Jeżeli starszą wersję, to zainwestuj w nowe. Z ich znalezieniem nie powinieneś mieć problemów.
Towarzysz Lenin,
I tak to nic nie da bo gra robi tak samo ( zmiana nieba i lagi jak w Tibii ) także na podstawce.

Mam kartę GeForce Galaxy 8500 256mb 64 bit, jeżeli to coś zmieni.
Ammon,
A jaka to karta graficzna? Jak pisałem wcześniej zainstaluj patcha 1.7. Czytałem na innych forach dyskusyjnych, że wersje 1.73 i 1.72 przynoszą ze sobą więcej błędów niż poprawek na słabszych komputerach.
Co do ustawień detali - nie pomogę Ci, bo nie mam gry zainstalowanej na dysku. Przestawiaj po kolei każdy suwak, a może pozbędziesz się tego błędu.
Towarzysz Lenin,
To mógłbyś mi napisać co dokładnie ma zmienić w detalach, bo jakimś orłem to nie jestem z infy...


A jeszcze takie pytanie:

Czy to może być wina samego patcha, tzn. że jeśli zainstaluje pacha 1.7.3 ale z innej stronki to może normalnie będzie??

To chyba wina mojego kompa, bo nawet na podstawce mam takie efekty specjalne... Myślę że to moja karta graficzna 256 wszystko załatwia, bo 2gb ramu i procek 2.3 chyba są ok?
Ammon,
Właśnie niekiedy detale wpływają na takie błędy z grafiką. Moje propozycje:
1. Pokombinuj przy ustawieniach detali.
2. Zainstaluj TYLKO patcha 1.7, resztę (tzn. 1.72 i 1.73) sobie daruj, bo wydają się mieć więcej błędów niż poprawek. Ale to tylko moje zdanie, choć popróbować nie zaszkodzi.
Gość_Towarzysz Lenin*,
Nie będę ukrywał, że to mój pierwszy poważny post na tym forum. Uff... Trema jest, ale do rzeczy...

Nie będę zakładał nowego tematu, ale mam pewien problem. Dostałem pod choinkę gothica3 zainstalowałem, ale od razu z patchem 1.73.

Niestety tu się zaczyna problem. Pamiętam, że na modzie 1.5 takie rzeczy się nie robiły. Mianowicie chodzi o niebo. Co kilka klatek zmienia się wygląd nieba. Poza tym gra jakby trochę za szybko chodzi, ale to mniejszy problem. Co natomiast z tym mrugającym niebem?
Czekam na odpowiedź!

Dodam,że gram na średnich detalach.
DraK013,
ej dacie gdzie sciaągnąc gothica i tego patha:) chce se jeszcze raz pograc
Ravenica Darial,
Mam pytanie- czy do tego patcha trzeba mieć dodatek zwany "Forsaken Gods"?
sebix,
Powiem szczerze, że dopiero po wgraniu tej łatki gothic 3 jest naprawdę grywalny bo tak to było tyle bugów, że nie sposób było przejść wielu questów a teraz gra chodzi jak marzenie, lepsza grafa, optymalizacja, możliwości (dojenie krów), polepszenie AI. Tylko grać !
Thorin,

Cytat

Włączyłem, załadowałem, pograłem. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Walki stały się bardzo trudne, kilka razy miałem okazję wysłuchać dialogów, których nie było w starszych wersjach, bardzo dobra optymalizacja... jest super!


U mnie też pozytywne wrażenia, chłopaki odwalili kawał dobrej roboty Szerzej wypowiem się jak pogram dłużej.
Courun Yauntyrr,
Nie mam G3 i chętnie bym kupił edycję ze wszystkim, z tym patchem również, w jednym pudełku. Może kiedyś wydadzą
Ammon,
Właśnie kończę pobierać patcha. Zagram z jakaś godzinkę i zdam raport.

[Dodano po minucie]

http://forum.jowood.com/showthread.php?t=161917
Temat wraz z linkami do patcha.

[Dodano po 2 godzinach]

Włączyłem, załadowałem, pograłem. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Walki stały się bardzo trudne, kilka razy miałem okazję wysłuchać dialogów, których nie było w starszych wersjach, bardzo dobra optymalizacja... jest super!
Thorin,
Mimo wcześniejszych doniesień o możliwym poślizgu panowie zdążyli na czas i można już zasysać świeżutkiego patcha Nie wiem jak wy, ale ja się na to piszę bez zastanowienia. Ciekawe, czy ta gra będzie w końcu tym, czym powinna być od początku..
Ammon,

Firma CD-Projekt poinformowała, że nowy nieoficjalny patch przeznaczony dla gry Gothic 3 zadebiutuje najprawdopodobniej już jutro rano. Łatka oznaczona numerkiem 1.7 zapewni około 1200 (!) poprawek, przez co twórcy pozwolili sobie na dodanie do zaktualizowanej wersji gry podtytułu Enchanced Edition, co w tłumaczeniu na polski oznacza Edycja Rozszerzona.

Wśród licznych poprawek znalazły się dwie najważniejsze: Alternatywna SI i Alternatywny Balans. Pierwsza z opcji, to ulepszenie sztucznej inteligencji przeciwników, dzięki której walki będą o wiele bardziej ekscytujące. Druga to – jak sama nazwa wskazuje – zmiana balansu gry (czyli przedmiotów, umiejętności), która zapewni większą równowagę i uniemożliwienie "przepakowania" bohatera w końcowych etapach gry.

Inne cechy łatki to m.in. poprawiona optymalizacja silnika gry, wprowadzenie nowych tekstur, poprawki w dialogach i systemie zadań oraz nowe opcje graficzne, którymi zadowolą się posiadacze mocniejszych blaszaków.

Pełna, mocno upchana lista poprawek będzie dostępna w changelogu i instrukcji (w pliku PDF), który będzie dołączony do patcha. Zainteresowani będą musieli pobrać prawie 900 MB danych.

Wczytywanie...