Mamut - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Courun Yauntyrr,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Floo dnia sobota, 7 grudnia 2013, 15:02 napisał

Dzięki za informacje, zaraz zrealizuje kod.


Jak pisałem w 1 poście:

Cytat

Klucz traci ważność po 01.06.2009.


Jeśli Twój klucz też pochodził z tamtego wydania, to od dawna jest już niemożliwy do zrealizowania.
Floo,
Dzięki za informacje, zaraz zrealizuje kod.
Ravenica Darial,
Sytuacja identyczna jak Rangramil- mam mamuta, nie mam Age of Conan, oddam za darmo, chętni pisać na Pw.
Taramelion,
I w momencie wyjścia tego numeru CDA moja Edycja kolekcjonerska traci na wartości.
Dzięki Funcom.
Rangramil,
Od tego momentu również posiadam kod, który mogę oddać w niekoniecznie dobre ręce. Zainteresowanych proszę o wiadomość na pw.
Courun Yauntyrr,
W nowym CDA otrzymujemy kod na unikatowego wierzchowca - mamuta. Wymagane jest polskie konto gry.

Aby go otrzymać musisz zalogować się na swoje konto na AoC na stronie https://register.ageofconan.com, aby zarejestrować klucz.

Sam klucz podam przez PW (prywatną wiadomość). Mnie jest on niepotrzebny, gdyż nie mam tej gry i nie planuję grać w najbliższej przyszłości, a może komuś się przyda. Klucz traci ważność po 01.06.2009.
Wczytywanie...