[Diablo II] Nowy patch i pożegnanie z Diablo II - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Fodro,
Ja bym Chciał żeby najemnicy byłi troszku ładniej poubierani. np: Mieli jakieś ładniejsze zbroje na sobie bo te są niezbyt. Bez dodatku Wilk może mieć koronę na głowie albo zwykły hełm. Amazonka ma na głowie szyszak. A w dodatku tego nie ma a szkoda. Mogli by właśnie dać jakies ulepszenia co do ich ubioru. Albo zrobić tak jak z postaciami głównymi że każdy pancerz daje inny wygląd
bullldog,
Bardzo prosiłbym o zasugerowanie w moim imieniu :
1 Przydało by się ikonka zmiany broni bezpośrednio na panelu - ciągłe klikanie na spacje bywa czasochłonne i irytujące - poprawiło by to grywalność ,
2 zlikwidowanie ograniczenia dla kostki horadima co do ilości szt to zlikwidowało by problem z brakiem miejsca i łatwe do wykonania
3 przydalby się dla assasynki czar kamuflarzu zwlaszcza przeciw pk ( w koncu to zabojczyni i podejscie do przeciwnika graniczy z códem zwłaszcza przeciw 80 lvl soracer )i kilka itemow bo z tym cieniutko
4, Możliwość pełnego rynsztunku dla najemników ( sarracen czy łuczniczka może mieć tarczę na plecach co z resztą było stosowane w historii )
5, poprawę gry na battlenecie - lagi bywają irytujące i poprawy komunikacji serwera z kontem ostatnio moja postać wyszła z kreską energii z gry a na koncie zamiast widoku postaci było puste miejsce ( brak widoku zarówno postaci jak i kostuchy postać wywaliłem )
6.Przydało by się kilka nowych postaci przeciwników np stwory z diablo 1 z lvl 15 ( te z błyskawicami )
7. I najbardziej irytujące niech Diablo przestanie zachowywać się jak pies !!!!! to urąga jego randze
8 Fajnie by było gdyby wróciły pierscienie podnoszące atrybuty
9 Więcej rodzaji itemów ,
Giz,
Nowy event. Coś pokroju ut ale ciekawsze. Pare nowych itemków i rw i to wszystko.
Courun Yauntyrr,

Blizzard pracuje nad ostatnim patchem do swojego wielkiego hitu – Diablo II.

Tym razem nad patchem 1.13 będą mogli pracować sami gracze – Blizzard poprosił fanów, by w tym temacie target="_blank">tym temacie przedstawili swoje pomysły na to, co ma się w nim znaleźć.

Dodatkowo Blizzard przedłużył o dwa kolejne lata współpracę z serwisem AT&T, który wynajmuje Zamieci serwery dla Battle.Netu i World of Warcraft.

Wczytywanie...