Mikstury z trwałymi bonusami - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Hesus,
Tak nie używamy języka polskiego:

SPOILER
MIKSTURY MOZN AFAJNE BYGOWAC JAK BIJESZ SIE Z KIMS KTO ZADAJE MALO OBRAZEN TO PRZY JEGO UDERZENIU IJESZ MIKSTURE A ONA DAJE CI BONUS IS IE NIE ZUZYWA


Używamy go tak:

Cytat

Mikstury można fajnie bugować. Kiedy bijesz się z kimś, kto zadaje mało obrażeń, to przy jego uderzeniu pijesz miksturę, a ona daje ci bonus i się nie zużywa


Nic trudnego, warto próbować
NekStom,
Eliksir Siły-kuźnia Stone
Eliksir Siły-pokój Gomeza(klucz można zdobyć jak się go zabije)
Qwan,
Ale jest błąd ,który już opisałem w dziale Problemy. Przemiana w chrząszcza (chodzi o zwój) ,nie rozmawianie z Xardasem ,oczyszczenie skrzyń (czy czego tam jest), pójście do krat, przemiana w chrząszcza ,strzałka do góry, idziemy ,aż do oporu krat ,trzymając przycisk ,wciskamy Enter...I koniec mamy mikstury. Aha mikstury w SO ,u Fiska (mikstura zręczności) ,u magnatów w pokoju na górze po prawej od wejścia i ta siły w pokojach strażników.
Sosna,
Podkreślę tylko, że kiedy już wejdziemy do tej lokacji z mumiami orków, już nie możemy się wycofać do Kolonii, pozostaje nam tylko stoczyć finałową walkę.
krzycholol,
chodzi mi o ten dwór(koniec gry)
Jeździec Apokalipsy,
Tzn w jakich miejscach? Napisz dokładnie gdzie bo tak sie składa że szukam mikstur na staty.
krzycholol,
w takich miejscach jest tego mnóstwo
Redhorn Steelaxe,
Dokładniej w zmumifikowanych orkach
Can Deepfury,
I były jeszcze w ostatniej miejscówce w grze, tuż przed finałową walką...
Wiktul,
Są jeszcze pochowane w różnych skrzyniach w całej Kolonii. Nie pamiętam teraz dokładnie wszystkich, bo dość dawno grałem ostatni raz (chyba w wakacje), ale są bodaj 2 mikstury zwiększające HP w pokojach magnatów na piętrze w pałacu Gomeza, jedna chyba w starej zatopionej wieży Xardasa, pamiętam też chyba jedną ukrytą pod koniec gry, niedaleko świątyni w której znajdujemy Uriziela. Jest tam jaskinia, pełzacze, Pięść Trolla bodajże, a wcześniej taka mała jaskinia z trupami i pamiętnikami niegdysiejszych ludzi - niewolników orków (ale tutaj głowy ani ręki nie dam).
Sosna,
Tak się ostatnio zastanawiałem, gdzie można w Gothicu znaleźć (bądź dostać) mikstury z trwałymi bonusami do różnych cech (np. siła zręczność, mana).

Oto miejsca, które w chwili obecnej sobie przypominam:

1. Od Riordiana, kiedy wyruszamy na misję z kamieniami ogniskującymi (kilka, w tym siły i chyba zręczności)
2. Od Torreza jako nagrodę za dostarczenie listu do Arcymistrza Magów Ognia (Mikstura many)
3. Od Kaloma za przyniesienie jaj pełzaczy (Mikstura Many)
Wczytywanie...