[Age of Conan: Hyborian Adventures] Jest już Age of Conan! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Taramelion,
Dx10 na oficjalu jeszcze nie ma. Jest podobno osobny klient do zaciągnięcia ale więcej nie wiem.
A na normalnym serwie jeszcze mi sie nie zdarzyło zostać wywalonym. Raz tylko przymulało mi coś ale to moja strona zawiniła a nie ich serwera.
(eternal) Dylanjuh,
DX 10. A jak ze stabilnością? Zdarzają się lagi/kicki/ect.?
Taramelion,
Jak zrobią update do dx10 będzie jeszcze lepiej, nie martw się.
Wiktul,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Taramelion dnia czw, 29 sty 2009 - 17:58 napisał

Nie moge sie doczekać 40 poziomu... Mam mamuty dwa.
Grafika super, klimat super. Przydałoby sie tylko wqiecej ludzi na serwerze.


Jak dla mnie grafika to drewno i geometria Euklidesowa, ale to tak tylko w ramach wyrażenia opinii. Na szczęście grafika (jak dla mnie przynajmniej) to najmniej ważny element gry. O wiele ważniejszy jest klimat, który tutaj zaiste jest bardzo dobry, szczególnie jeśli ktoś czytał którąś z książek albo / i jest fanem pana gubernatora stanu California
Taramelion,
Nie moge sie doczekać 40 poziomu... Mam mamuty dwa.
Grafika super, klimat super. Przydałoby sie tylko wqiecej ludzi na serwerze.
Tokar,

Cytat

Ja się skusiłem. Nawet uległem mocno pokusie i kupiłem kolekcjonerkę.


Jak wrażenia ?

Ciekaw jestem czy jest opcja wykupienia karty pre-paid, czy niestety trzeba się bawić z zakładaniem konta
Taramelion,
Ja się skusiłem. Nawet uległem mocno pokusie i kupiłem kolekcjonerkę.
Tokar,
To aż tak tanio ? No proszę, może się nawet skusze za jakiś czas
Taramelion,
Abonament 1-miesięczny - 19,90 zł
Abonament 3-miesięczny - 49,90 zł
Tokar,
Za kolejne miesiące 30 zł. o ile dobrze pamiętam.
Courun Yauntyrr,
Tyle, że na jednej z ostatnich reklam widziałem "Pierwsze trzy miesiące po 19.90" - a kolejne za więcej czy mniej? Trochę się to podejrzane mi wydało.
Tamc.,

W imieniu CD Projekt uroczyście informujemy, że zgodnie z założeniem odbyła się dziś premiera Age of Conan 2009. W pudełku znajdziecie:

  • Dwie płyty DVD z grą,
  • Płytę DVD z materiałami filmowymi,
  • Płytę ze ścieżką dźwiękową,
  • Artbook,
  • Instrukcję do gry,
  • Przewodnik po Hyborii,
  • Poradnik do gry

Cena Age of Conan 2009, pierwszej masowej gry online po polsku, wynosi 129, 90 zł. Jest to całkowicie zmodernizowane wydanie gry MMO, umożliwiającej zabawę w świecie króla Conana. Wersja ta wnosi do gry nowy system dystrybucji zdobyczy, niespotykane dotąd obszary, przemodelowaną rozgrywkę gracz przeciwko graczowi, rozbudowaną opcję rzemiosł oraz wiele więcej. Firma CD Projekt zobowiązała się pomagać na serwerach gry oraz wspierać technicznie nie tylko z programem, lecz również z płatnościami. Kupno gry pozwoli za darmo grać przez pierwszy miesiąc, a w kolejnych trzech cena abonamentu za 30 dni będzie równa 19,90 zł.

Wczytywanie...