Star Wars The Old Republic - Godny rywal dla WoW ? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ranger,
Fajnie by było gdyby Tor obił WoW'a. Ale myślę, że tylko kolejny MMO Blizzarda mógłby tego dokonać
S.E.V,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik (eternal) Dylanjuh dnia pią, 23 sty 2009 - 00:57 napisał

Cóż nawet jeśli nie to będziemy mieli kawał niezłego RPG. W końcu marka na coś wskazuje. Niemniej jednak AoC i WAR lepsze, nowsze i ciekawsze, toną jak titanic, a łajba Blizzarda to w porównaniu z nimi( pod względem abonentów) SSV Normandy.


Tak racja marka wkońcu wskazuje na to że szykuje się coś naprawdę dobrego a do tego dochodzi taki motyw że posiadacze Xbox360 będą mogli grać za free ponoć a co z abonamentem na PC ? tego dowiemy się w lutym na konferencji BioWare ale z początku myślałem że za tą grę weźmie się Obsidian bo jakoś po drugim kotorze jestem zrażony
Thorin,
Star Wars The Old Republic konfrontacji z WoW-em nie ma szans, ale na pewno przyciągnie spore rzesze fanów. Pomimo, że osobiście nie przepadam za MMoRPG-ami i unikam ich jak ognia, to nowym KoTOR-em z pewnością się zainteresuje, chociaż zdecydowanie wolałbym go dostać jako zwykłą grę single
(eternal) Dylanjuh,
Cóż nawet jeśli nie to będziemy mieli kawał niezłego RPG. W końcu marka na coś wskazuje. Niemniej jednak AoC i WAR lepsze, nowsze i ciekawsze, toną jak titanic, a łajba Blizzarda to w porównaniu z nimi( pod względem abonentów) SSV Normandy.
S.E.V,
Hmmm dziwne że nikt jeszcze na tym forum nie wspomniał o nowym projekcie firmy BioWare o nazwie Star Wars The Old Republic dlatego ja wspomnę

Akcja TOR'a toczy się niewięcej 300 lat po zniszczeniu Gwiezdnej Kuźni w jedynce i zabiciu Krei w dwójce czyli trochę wody upłynęło w Wiśle, sithowie po dowództwem Imperatora Nagi'Sadow planują ostatecznie pozbyć się republiki a my stajemy po którejś z stron albo Republika albo Sithowie. W grze będzie fabuła czyli że nasze poczynania wpłyną na przyszłą grę i tu ma być coś takiego też że Jedi będzie mógł być złym osobnikiem a sith dobrym lub na odwrót.

Czy to godny konkurent dla WoW ?
Wczytywanie...