Two Worlds do nabycia w CD-Action - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Aron*,
zakupiłem i powiem tyle nie mogę grać przez sieć.. nie działa kod; / choć problem tkwi raczej w aktywacji która się nie pojawia.. opisałem temat może ktoś coś bd wiedział ?: /
Gość_Karol*,
Posiadam kod do Two worlds 2, East india, oraz Margorem ...wymienie za kod do "world of tanks" ..kod za kod zainteresowanych kontakt priv na @ ... ryssiek1991.20@o2.pl
Ravenica Darial,
Ja też zacząłem grać w Two Worlds dzięki cd-action. Gra zasakująco dobra choć na początku wydawała się denna. Zanim się do niej przekonałem to przeszła wiele instalacji i usuwania...Problem jest jeden- jak na początku nie znajdziesz jakiejś dobrej zbroi to daleko nie zajdziesz.....
Lenwe,
Szczerze mówiąc bardziej mi się podoba od świecąco-epicko-gumowego Gothica 3, który ciął się na moim kompie, jak dzikie emo. Fajnie, że do mojego ulubionego pisemka dołączyli taką fajną polską grę

Teraz niech dadzą Wieśka edycję rozszerzoną;pp ale zostawymy marzenia na potem
Favar,
gra dostała raczej słabe oceny ale jak dla mnie jest zaskakująco dobra. ma wiele błędów, ale gra sie w nią przyjemnie.
Lenwe,
Kupiłem sobie 23 i już zaliczyłem Two Worlds(główny wątek z deka krótki) i przeczytałem całe CD-A. Dzięki Tokar, jakbyś nie napisał tego newsa to w życiu bym się nie domyślił, żeby kupić(ostatnio przestałem).
Thorin,
Ale tutaj za 15 zł mamy Two Worlds plus naprawdę wartościowe czasopismo do poczytania;) Dla mnie pozycja obowiązkowa ze względu na zawartość meretoryczną, TW będzie miłym dodatkiem
Courun Yauntyrr,
E tam - trzeba było kupować TW jak było w KŚ Gry - o połowę tańsze
Tokar,

Dosyć nietypowo, gdyż już 23 stycznia (piątek) do kiosków i salonów prasowych w całej Polsce trafi najnowszy, lutowy numer CD-Action. Tym razem znajdziemy w nim nie lada niespodziankę dla wszystkich fanów gatunku – pełną wersję polskiego cRPG – grę Two Worlds. Nazywana w różnych kręgach graficznym pogromcą Obliviona czy fabularnym niszczycielem Gothic, zdobyła na całym świecie sporą grupkę miłośników. Czy mają racje ? Warto się przekonać. Tak więc dla wszystkich, którzy nie mieli możliwości zapoznania się z tą ambitną produkcją, mają ku temu teraz idealną sposobność.

Okładka CD-Action 02/09 Na DVD pełne wersje:
  • Full Spectrum Warrior: Ten Hammers
  • Two Worlds PL
  • Tycoon City: New York PL
  • Pet Beauty Salon PL
Hity numeru:
  • Zapowiedzi: Venetica, Overlord 2, Just Cause 2.
  • Temat numeru: Podsumowanie roku 2008.
  • Recenzje: Gothic 3: Zmierzch Bogów, Rise of the Argonauts, Necrovision, Warhammer 40,000: Dawn of War II.
  • Testy sprzętu, nie tylko gramy, o grach inaczej.

146 stron, DVD 9 GB, cena 14,99 zł.

Wczytywanie...