Czarny ekran po uruchomieniu gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Courun Yauntyrr,
Na Lolth, kupujecie Sagę to się potem dziwić... Też kupiłem i na szczęście mam zwykłe BG2, bo inaczej to bym się chyba pociął.
Ja mam inną wersję, ale mniejsza.
Nie podałeś konfiguracji swojego komputera. Jeśli gra się wiesza, to przyczyn może być kilka:
1. Brak sterowników
2. Przegrzewanie się kompa
3. Brak łatek do gry, w co osobiście nie wierzę, bo ponoć klasyka ma to , co trzeba
4. Mody, które mogą działać dziwnie (XK Gold na płycie ma mody, które u mnie w dużej mierze nie działały i musiałem się uciekać do ściągania ich).
Innym sposobem jest reinstalacja gry - może coś się po drodze schrzaniło. Spróbuj także z inną, mniejszą rozdzielczością i powyłączaj wszelkie ulepszacze.
Dinagon,
Poszukaj najnowszych patchy i uaktualnień na necie.
Gość_Ezekiel*,
Nie ? przecież mam Sagę Baldur's Gate więc Tronu Bhaala też powinnien być ?
Courun Yauntyrr,
Trzeba to uaktualnić. Wnioskuję, że nie masz Tronu Bhaala, bo wersja gry jest za niska. Wyskakuje ci jakiś komunikat o błędzie? Ten problem dotyczy tylko BG i BG2?
Gość_Ezekiel*,
Ze sterownikami próbowałem i nic nie dało, a co do wersji to : Wersja polska 1.1.4315
Courun Yauntyrr,
Moderatorze - czyń powinność i edytuj nazwę tematu.
Dodam tylko - gdyby nie działało sprawdź, czy spełniasz wymagania sprzętowe (dziś to może śmieszy, ale jednak) oraz podaj jaką wersję instalowałeś.
Dinagon,
Hmm...
1. Sprawdź sterowniki.
2. Spatchuj grę.
3. Pokombinuj w konfiguracji.
Jak nie pójdzie to mów.
Gość_Ezekiel*,
Może mi ktoś pomóc, mam problem z BG i BG2 i nigdzie nie mogę znaleźć żeby ktoś miał podobny problem:

Zaraz po uruchomieniu BG czy BG2 ekran robi się czarny i gra się zawiesza, wie ktoś może o co chodzi ?
Wczytywanie...