Amunicja do M72 Gauss rifle - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

indignus,
Czasami w NCR u kupca w namiocie przy wyjściu zdarzają sie pociski do M72. Tam jest o tyle ciekawie, że nie trzeba za nie płacić Wystarczy nominalny skill Sneak oraz Steal. Metoda następująca - Save game, okradamy jedną półkę(w razie niepowodzenia Load i kolejne podejście). I tak dalej. Opłaca się taki handelek, ponieważ kupiec posiada amunicję do Bozara, paliwo do samochodu, ammo do megafista czy Rippera
Valandil Falassion,
San Francisco. Odwiedzasz kupców, wychodzisz poza miasto, kręcisz się trochę po okolicy i wracasz. Przedmioty w asortymencie zmieniają się losowo, więc kilka takich wycieczek i na pewno nazbierasz wystarczająco dużo amunicji. Można próbować w innych miastach, ale akurat San Fran jest pod tym względem najlepsze. Tak samo kupisz duże ilości np. micro fusion cells, które służą za paliwo do samochodu, a które również ciężko zdobyć.
^ZORG,
Witam! Mam pytanie: gdzie zdobyć amunicję do M72 Gauss rifle? Kaliber 2mm EC. Wiem, że wiele osób używa tej broni, ja też chcę ale za mało amunicji jest do niej. Ktoś wie? A może znacie jakieś "nielegalne" sztuczki z amunicją? Mam v.1.02.
Wczytywanie...