Zmiana charakteru - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Sodalis,
Jest fajny sposób na zarobienie 10 pkt w stronę chaotycznego. W Czarnystawie koło akademii są pudła z impami, po uwolnieniu ich dostajemy właśnie 10 pkt do chaotycznego (-10).
Armando,
Dz za kody, ale zaczełem gre od nowa (już koniec 1 rozdziału jestem) i tera ostro pilnuje charakteru.
Lenwe,
Po prostu kod wpisz, na zmianę charakteru do dwójki są. Uruchamiasz debug mode na 1 i wklepujesz któryś z:
1 pkt w stronę:
Złego: rs ga_alignment(-1,0)
Dobrego: rs ga_alignment(1,0)
Chaotycznego: rs ga_alignment(-1,1)
Praworządnego: rs ga_alignment(1,1)

Powinno działać, chociaż osobiście nie sprawdzałem. Ew. poszukaj czegoś pokrewnego do Leto tyle, że do NWN2. Leto było do edycji różnych plików(w tym zapisów gry) z NWN1.
Armando,
Przez cały drugi akt starałem się zchamieć, ale właśnie zaczął się akt 3 a ja jestem wciąż P-D ( i mam 13 lvl ) wie ktoś jak edytować save'a (żeby zmienić charakter)?
Lionel,
Taki los Druidów, że muszą być neutralni i utrzymywać równowagę.
Powinieneś teraz zachowywać się bardziej Chaotycznie, czyli bardziej myślał o sobie niż o reszcie, może ci się uda jeszcze przed końcem kampanii stać się Neutralnym.
Armando,
Mam problem, troche za bardzo zapędziłem się w ratowaniu ludzi i mój druid dostał charakter praworządny dobry, czy jest jakiś sposób na szybkie zbicie tego (już dwa poziomy nie mogę lvl'ować) właśnie zaczełem questa z posągami (stoje na początku mapki), ewentualnie może ktoś wie czy są na to kody, lub jak edytować save'a?
Wczytywanie...