[Spoiler] Skarb - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Iluvatar,
Zagadka kobolda i posagi nie sprawiły mnie problemu ale się *********** w tych tunelach które zwiedzamy przy okazji poszukiwania serca -.-
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Irytowały mnie też te dźwignie (można uwolnić tych rabusiów - czy tak kim oni są - przy pomocy tych dźwigni?)[color=red]
---[/color]

Ogólnie gra jest spoko tylko ta bajkowość mnie dobija i trochę za dużo zagadek ...
LIRAEL,
heh tak myślałem z tym sitem...zagadki cóż sporo...ogólnie do przejścia ,namęczyłem się tylko z tą od kobolda...i z posagami( z sercem ) też musiałem pokombinować trochę i kilka niecenzuralnych słów z moich ust padło..ale w sumie w zagadkach jest jakaś odskocznia;)
Iluvatar,

Cytat

wykorzystaliście do czegoś zardzewiałe gwoździe, pułapki na myszy,fajki.biodrówki itp? bo nie wiem czy się ten sit do czegoś przyda czy sobie można odpuścić?


Heh mnie jak na razie to się w ogóle do niczego ten shit nie przydaje
Wyrzucam od razu albo sprzedaje

BTW nie sądzicie trochę że tych zagadek jak na RPG jest trochę za dużo?
Tzn. Nie mam nic przeciwko zagadką bo lubię czasami pogłówkować ale to jest RPG
LIRAEL,
dzięks:)...no więc co do samego skarbu; to perełka ale trochę się nad nim namęczyłem bo kiepsko opisany jest...ale w sumie jest prosty do znalezienia:) i mam inne pytanko: wykorzystaliście do czegoś zardzewiałe gwoździe, pułapki na myszy,fajki.biodrówki itp? bo nie wiem czy się ten sit do czegoś przyda czy sobie można odpuścić?
Iluvatar,
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Pamiętacie poszukiwania skarbu w Moorbridge? Jak wam poszło? Ile czasu wam zajęło rozwiązanie zagadki.[color=red]
---[/color]
Wczytywanie...