Mocna postać - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

razor,

Użytkownik Conan Barbarzynca dnia nie, 13 maj 2007 - 14:36 napisał

Najlepszy jest obronca Jedi z podwojnym mieczem na jasnej stronie 

[post="64699"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]






Wedlug mnie,to najlepszy jest negocjator z mieczem o jednym ostrzu po jasnej(ostrze najlepiej zielone),bo jak masz dobre moce to nawet nie zdążysz miecza użyć,no i można tak potpakować towarzyszy różnymi mocami,że nieżle wymiatają,a ty się prawie wcale już nie musisz udzielać.A co do ostrza,to jak się ma atut mistrzowskie władanie jednorecznym orężem to dodaje to +3 do ataku i +3 do obrony,więc przydatne.
Simon,
Ja próbowałem "podobnie" , tylko nie z takim efektem jak Saturas, bo nie awansowałem na wyższy poziom dopiero od 5 lvl I rzeczywiście gra się trochę łatwiej, bo postać jest silniejsza (trochę - ale zawsze to coś )
Conan Barbarzynca,
Ja tak zawsze gre przechodzilem mozna nawet na 1 przejsc cale Taris i zostac Jedi. Najlepszy jest obronca Jedi z podwojnym mieczem na jasnej stronie
Saturas,
Teoria:
Jak awansujesz na 2 poziom na ender spire to nie awansj dalej i dopiero awansuj na wyższe poziomy na dantonie jak będziesz jedi wedy możesz mieć 2 poziom np zwiadowcy - polecam i 18 np negocjatora jedi wtedy będziesz potężniejszy.

To jest teoria bo nie sprawdzałem ale sprawdze


WŁAŚŃiE TESTUJE\

Testowanie zakończone

DZiała
Wczytywanie...