Pięć lat minęło... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Tril Khaerin,
Wiecie, własnie przeczytałem wasze wywiady na 5 lecie, dworzanie... I mam tylko jedno do powiedzenia: WY NAŁOGOWCY! ;D
Ale mam nadzieję ze to jednak ta banda nałogowców pokona konkurencję xD
Gość_Guest*,
Kolejnych, przynajmniej 5 lat!
The Only Truth,
Brawo, 5 lat jest jednak dłuższym okresem czasu i utrzymanie się przezeń jest nie lada osiągnięciem. Życzę Wam wszystkiego najlepszego i utrzymania się w Internecie, jako jeden z najpopularniejszych serwisów o tej tematyce przez następne 5 lat.
Courun Yauntyrr,
Wszystko w zbożnym celu Shas Brawo GE, oby do setki.
Shasfana,
Spóźnionego najlepszego maniacy komputerowi różnego rodzaju ja może nie przyrosłam do fotela, ani do forum, ale bardzo przyjemnie się z niego korzysta
Gość_Forgotten*,
Hah... 5 lat. A ja tu jestem ledwie od roku, i już czuję, że przyrosłem do tego forum podobnie, jak moja rzyć do fotela xD
[Dobra, wiem, że mało poetyckie, ale... ]

Tak więc pozostaje życzyć kolejnych jubileuszy i obyśmy się trzymali zawsze razem.

Meow
Rincewind,
Heh, aż się łezka w oku kręci . Same miłe wspomnienia z GameExe. Masa naprawdę wspaniałych ludzi i forumowych dyskusji. I mimo, że teraz przeglądam już tylko w głównej mierze newsy, przywiązanie do tego portalu nigdy nie minie. Pozdrawiam całą ekipę (zwłaszcza jej starszą część) . I powodzenia! Na następne lata.
Rangramil,
Szczęścia, zdrowia, pomyślnoooooości! Tortu, wódki i radooooooości!

Zostaję zobaczyć, czy dotrwacie do 10.
Sosna,
To naprawdę świetny wynik, wiele stron wymięka znacznie szybciej lub podupada a Gameexe wciąż brnie do przodu
Jestem tu od ponad 1,5 roku i widzę, że strona i forum wciąż się rozwija, staje się lepsza
Tylko tak dalej.
Tamc.,
Radujmy się.
Ranger,
Gratuluję Med : D Ja wymiękłem szybciej : D

Ale świetnie widzieć, jak GE rozwinęło się przez rok
kami,
Stoooo lat stoooooo lat *hic*

A tak na serio to wooooooow... Fajnie być z wami, tak świerzą łapą, ale zawsze

Kolejnych pięciu. Nie, więcej, co się będziemy na drobne rozdawać!!

Ładny toast pożyczę od kolegów z Jethro Tull, myślę, że się nie obrażą.
I'll pour a cup to you my darling.
Raise it up --- say Cheerio!
Medivh,
Kupa czasu... Pomyśleć, że jestem tu już 4,5 roku Masakra. Fajnie uczestniczyć w tworzeniu historii
Ati,
Wszystkiego najlepszego Gej(m) Ekse
Strażnik,

Na początku był Chaos… Hm, nie…

A słowo ciałem się sta… nie…

Bo widzisz, mamusia i tatuś… nie…

Dobrze, prosto i bez zbędnej gadaniny. W dniu dzisiejszym, dokładnie o godzinie 21, portal GameExe.pl skończył pięć lat! To wprost znakomita okazja do świętowania, dlatego przygotowaliśmy dla Was, użytkowników, konkursy i kilka specjalnych materiałów! Konkursy są już dostępne na specjalnej podstronie jubileuszowej, a artykuły pojawią się na dniach.

5 lat

Życzymy miłego świętowania!

Wczytywanie...