Przycinanie się gry. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lenwe,
Sprawdź 'wiatraczek' jeśli to dźwięki z pudełeczka Mi kiedyś sam spadł ze śrub w jakiś sposób, więc mnie już nic nie zdziwi.
Sosna,
A to trzeszczenie to wydobywa się z wnętrza komputera, czy z głośników, bo może jakiś komponent Ci nawala
diego19,
Witam, nie chodzi mi tu nawet już głównie o Gothica 3 ale i inne gry, np. NFS Undercover.
A wiec 2 sprawy, pierwsza: występują u mnie dziwne "trzeszczenia", "chrąchania" i inne dźwięki kiedy textur jest sporo w okolicy i wtedy zaczyna się przycinanie gry, wie ktoś dlaczego się tak dzieje? Kiedy niema tych dźwieków gra chodzi płynnie a kiedy są to jest masakra. Wspomniałem tutaj o NFS ponieważ mój kolega ma słabszego a bynajmiej takiego samego kompa jak ja i mu NFS się przycina tylko czasem tzn prawie wogole ;p U mnie jest to samo do puki nie pojawią się te dźwięki.
Druga sprawa to słyszałem o tym że przycinanie się gier w większym stopniu zależy od sterowników karty grafiki bardziej niż od samego komputera.
Proszę o pomoc, przepraszam że piszę na forum o G3 o takich sprawach ale mogę chyba pomóc innym osobom a przynajmniej upewnidz się że chodzi o to.
Mój sprzęt:
Athlon 3000
1 GB Ram
GF 7300 gt 128 bit/ 256
Wczytywanie...