Level scalling - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Jo'Gledr,
Level scailing działa tylko z przespanymi levelami. Jeśli odeśpisz te levele będzie ci się grało jeszcze trudniej niż teraz. Więc dziwisz się że gobliny są za silne? Więc powiem ci tak: zanim się przespałeś te Parę razy to gobliny były słabsze a jeżeli odeśpisz swoje nie przespane levele to będą jeszcze silniejsze.
Zhur,
Kłaniam się wszystkim

otóż zastanawia mnie jedna rzecz- czy level scalling działa tylko w powiązaniu z "wyspanymi", tj. nabytymi poziomami, czy dopasowuje się już do tych"nie wyspanych" - ;>
pytam ponieważ biegam sobie beztrosko po świecie - tu okradne, tam pomoge, gdzie indziej zamorduje albo wyssam, czasem poszukam jakiegoś szkolenia; jakoś spanie w łożkach/śpiworach/whatever jest mi nie po drodze i dobrze sie czuje na tak niskim lvl. i otóż mając głowne umiejetnosci w zakresie 50 - 80 mam 13 poziom.. i choć ze wszechmiar mi to pasuje, to pomimo zacnych już umiejętnosci i szklanego/elfiego ekwpiunku, wydaje mi się że walki z goblinami stały sie cięższymi przeprawami, a postrach klanów którego zostawiłem w ruinach na początku gry skopał moje wampirze cztery litery niemiłosernie mocniej niż uprzednio.

i tu własnie pojawia sie pytanie postawione na poczatku. to tylko subiektywne odczucia, czy żeby faktycznie grac mniej stresowo musze wbrew sobie zrobić te wszystkie levele ?

zdravim,
Zhur
Wczytywanie...