Kusza Wojenna (100 pkt. obrażeń) w 2 rozdziale bez kodów? Możliwe! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

TomekPL,
To taka moja dygresja. Zawsze to robiłem tak, że strzelałem w Bliznę i jakoś nikt inny nie miał ochoty mnie atakować. Tyle, że dobijałem go bronią białą, żeby go nie zabić (Wtedy już się rzucają).
Glorfindel,
Witam! Pewien czas temu dowiedziałem się od paru użytkowników tego forum, że trzeba czekam do 5 rozdziału, aby móc mieć Kuszę. Ale popytałem paru znajomych i okazało się, że ma ją Blizna. Jeśli chcesz ją mieć zrób co następuję:
Uśpij Gomeza, Kruka potem Arto. Jeśli masz Lekką Kuszę stań prze Gomezem, lecz plecami do niego i strzelaj do Blizny i zabij go zanim do Ciebie dobiegnie. Przy odrobinie szczęścia uda Ci się. Zabierz najlepszy miecz jednoręczny w grze (bodajże 85 obrażeń) i najlepszą broń dystansową w grze (100 pkt. obrażeń). Wystarczy, że nauczysz się (chyba) 70 pkt. siły i 55 pkt. zręczności; już możesz ruszać w świat ze wspaniałym ekwipunkiem!
Podpowiedź dodatkowa: Możesz także to samo zrobić z Krukiem i Arto; ale zawsze usypiaj wszystkich innych w pomieszczeniu, z dwoma magnatami nie masz żadnych szans.
Mam nadzieję, że mogłem. Pozdrawiam Glorfindel
Wczytywanie...